FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Light assistant, czy warto?
  • Witam, podczas zamówienia nie skusiłem się na Light Assistant (Coming, Living Home, Tunnel) + czujnik deszczu z samoczynnie ściemniającym się lusterkiem wstecznym. Jednak dzisiaj miałem ochotę zadzwonić do sprzedawcy i to domówić. Moje pytanie brzmi, czy jeździ ktoś z tym i czy jest sens wydawać na to 1000 zł? Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • w Rapidzie nie znam, ale znam z innej skody. C&L home: jak parkujesz na oświetlonym parkingu czy ogólnie w mieście to raczej zbędne. Jak w ciemnym garażu, albo w innym ciemnym miejscu - to przydatne.
    Tunnel Light - hmmm, no niby fajne ale czasami reaguje wg mnie za późno. w sensie wjeżdzając do tunelu czy nawet pod dłuższy (a w zasadzie szerszy) wiadukt czułem się łyso że mi jeszcze tył nie świeci. Ręcznie włączyłbym wcześniej, a że był automat to czekałem aż się sam przełączy. Na szczęście tuneli nie przejżdzam codziennie.
    Lusterko wsteczne... co do zasady bardzo fajny patent ALE. jeśli w Rapidzie montowane jest to samo co w superbie to wkurza mnie cały czas święcąca w oczy zielona dioda. W dzień niezauważalne ale w nocy... No mi nie przypadła do gustu.
    Sam mechanizm ściemniania i rozjaśniania fajny, ale jeśli z tyłu jedzie ktoś kto ma źle ustawione reflektory to mnie i tak raziło bardziej niż przy manualu. W takim sensie że lusterko fotochromatyczne nie potrafi się zaciemnić aby osignać tak skuteczny efekt jak przy ręcznej zmianie położenia tradycyjnego lusterka.
    Tak było w Superbie II. Dlatego w R nie kupowałem.
    Wszystko zależy jakie masz potrzeby i budżet, ja wybrałem inne dodatki.
  • jeżeli z Tyłu szyby przyciemnione to w ogóle takie lustro nie robi
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?