FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid kontra Pegueot 301 i Citroen c-elysee?
  • Hej! Gdzieś niebawem będę musiał zmierzyć się z zakupem samochodu. W sumie w klasie kompaktów z powiedzmy dużym bagażnikiem za niewygórowaną cenę pojawiło się ostatnio kilka modeli.

    Jak oceniacie Skodę w zestawieniu z Peguotem i Citroenem? Oczywiście uwzględnijmy w tym cenę.. bo tak patrzę po cenniku i Rapid wypada drożej niż powyższe, w związku z tym czy warto dopłacać?

    Dodam, że zależy mi na gwarancji, cenie i na tym żeby auto było nowe...

    pzdr
  • Cześć, wiesz co powiem Ci tak.. jakbym miał kupować auto do jeżdzenia np do firmy, nie patrząc ja jakiś wielki komfort lub markę, to wybrał bym jednak citroena, 5 lat gwarancji, nowy, tańszy od Rapida, no i niby się reklamują że przystosowany do naszych dróg.

    Jeżeli chodzi o Rapida to brałbym go pod uwagę konfigurując bogatsze wersje np. coś za ok 45-50tyś. zł
  • Ja też myślę że citroen lub alternatywny pegueot 301 (bo to samo) jest lepszym wyborem jeżeli szukasz auta prostego do jeżdżenia. Patrząc na silniki to rapid ma lepsze, ale różnica w cenie zwróci się pewnie dopiero po iluś tam latach i tysiącach kilometrów.

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?