FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Radio swing z octavii .
  • Witam .
    Chciałbym zmienić radio w moim rapidzie .Teraz mam bluesa i chciałbym zamontować swinga .Nowe raczej nie wchodzi w grę ze względu na kosmiczną cenę w serwisie.Rozglądałem się za używanymi i nawet jest sporo takich tyle ,że ze skody octavii , z rapida jest bardzo mało także wyboru też zbytnio nie ma.Te z octavii są troszkę większe niż swingi montowane w rapidach .Teoretycznie można by spróbować zamontować inną ramkę pod radio tyle ,że jak pytałem w skodzie to takich ramek nie mają .Mam pytanie ,czy może ktoś próbował podłączyć radio swing z octavii i czy w ogóle technicznie jest to możliwe 
  • koledzy w temacie "zrób to sam" oraz innych podali kilka stron z akcesoriami do skodzianek może tam poszukasz i znajdziesz to czego potrzebujesz.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Ewentualnie poszukaj SWINGa ale takiego od F2 FL czy Roomstera. Tam były w identycznym kształcie jak te w w pierwszych Rapidach lub kupisz sobie tylko ramkę wokół radia od wersji Rapida z Amundsenem lub z początku produkcji od Swinga i powinno pasować. Nie wiem jak tam z kompatybilnością "elektryczną" ale kształtem jest to samo
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Witam
    Bardzo dziękuję za pomoc -spróbuję poszukać coś na tych stronach .Radio z Roomstera faktycznie jest podobne kształtem.Co do kompatybilności to z tego co się orientowałem na serwisie trzeba będzie ewentualnie je trochę przeprogramować - tutaj moje obawy są najmniejsze ponieważ nie mam sterowania z kierownicy ani innych podobnych usprawnień .Zależy mi tylko żeby radio grało .
    Raz jeszcze bardzo dziękuję za podjęcie tematu i Pozdrawiam.
  • Witam raz jeszcze .
    Wracam do tematu jak wyżej .Dopytywałem w różnych serwisach czy do rapida podejdzie radio z roomstera lub z fabii i zdania są podzielone .Jeden serwis twierdzi ,że podejdzie tylko trzeba będzie je przeprogramować , drugi z kolei ,że absolutnie bo do każdego modelu samochodu to radio się różni .Sam już nie wiem kogo słuchać dlatego zwracam się z prośbą i pytaniem czy ktoś montował może do rapida radio swing z roomstera ,albo z fabii i czy były jakieś komplikacje typu nie pasowała ramka z rapida ,albo konieczna była zmiana programu itd. Teoretycznie radio z tych modeli wygląda tak samo jak z rapida ,ale tak jak piszę co salon to inna teoria .
    Pozdrawiam.
  • Sam pisałem, o radiach z Fabii 2 FL czy  Roomstera FL ale czy nie prościej ļędzie poczekać na okazję z ofertą radia od Rapida jeśli same serwisy mają z tym problem ?

    A tu przykład z nowym wyglądem:
    http://allegro.pl/skoda-rapid-fabia-ii-fl-radio-mp3-swing-legalne-i4785926872.html

    lub z pierwszych Rapidów:
    http://allegro.pl/skoda-fabia-ii-rapid-radio-cd-swing-5j0035161f-i4760903286.html
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?