FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Głośniki z tyłu
  • Witam
    Mam pytanie, czy dobrze myślę, że w Rapidzie nie występują w standardzie tylne głośniki? W wyposażeniu standardowym są tylko w głośniki z przodu (przynajmniej tak jest napisane w konfiguracji), a o tylnych nic nie słychać... Przeglądając cennik akcesoriów widziałem, że tam są tylne głośniki za ok. 500 zł... Czyżby nawet na tym oszczędzili?
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • to wszystko jest zależne od wersji wyposażenia, w Elegance są w standardzie
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Za głośniki z tyłu trzeba doplacic w wersji active. Od ambition sa juz w pakiecie maxx
    Rapid SB | 1.2 105KM | MY15
  • Czyli w Style Plus powinny być... Dzięki Koledzy
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • przeciez mozesz sobie wejsc na strone Skody, kliknąć w konfigurator i na końcu będziesz mial pełna specyfike swojego auta no moze poza czujnikami parkowania z tyłu których konfigurator nadal nie pokazuje a sa montowane cały czas ale tez chyba od wersji style i elegance
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Moje spostrzeżenia: Skoda dla niektórych modeli R nadal montuje do tylnych drzwi tylko 1 parę głośników. Nie ma tweetera w tylnych drzwiach. Niektórzy użytkownicy R nie są zadowoleni z takiego brzmienia. Jak masz okazję odsłuchać brzmienie w R 4 głośników i 6 głośników - to skorzystaj z niej. Za taką kwotę - warto zastanowić się nad założeniem samemu dodatkowych 4 głośników do tyłu. Trochę zachodu - ale efekt jest.
    Pozdrawiam    
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • a dla jakich modeli montuje te tweetery ?
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Niestety - wcale ich nie ma. Tylko jest opcja 4 głośniki (przód) albo 6 głośników - przód i tył, przy czym w tej opcji właśnie w tylnych drzwiach jest tylko 1 para głośników szerokopasmowych. W salonie mało kiedy spotkamy rzetelną informację o iloścji i jakości głośników.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • czy jest instalacja do tylnych drzwi?
    Jak odblokować funkcję fader (regulacja przód tył) w blues?
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • @
    supermajku
    - co znaczy odblokować. Wchodzisz w nutkę i tam masz całą regulację tzn, basy, wysokie, lewy/prawy, tył/przód.
    Masz te opcje zablokowane? Dali Ci instrukcję do radia?

    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • @supermajku
    Jak nie masz zamówionych głośników z tyłu, nie masz też i instalacji.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Funkcja Fader uaktywnia się sama (wykrywa elektronika radia) dopiero po podłączeniu dodatkowych głośników.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • w podstawowym radiu nie mam fader.  czyli dociągnę przewody
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Jak wyciągniesz radio z panelu - to zobaczysz czy ma dodatkowe wolne 4 przyłącza do głośników. Jak masz (a raczej tak) to na próbę podłącz - zobaczysz czy Fader się uaktywni.
    Samo założenie kabelków do tylnych drzwi pod głośniki nie jest trudne - ale czasochłonne.
    Pozdrawiam

    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?