FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Metaliczny pobrzęk z komory silnika
  • Zauwazylem ze na postoju gdy dodaje gazu tak do 2,5tys obr to przy zchodzeniu z obrotow silnik wydaje metaliczny poglos jakby brzeczala odkrecona srobka lub cos takiego. tylko moj egzemplarz tak ma czy to juz tak jest w tym silniku?
    Rapid LB | 1.2 tsi 105KM | MY14 |ambition max | bialy candy | 30000km | szczecin
  • podczas jazdy tego nie slychac 

    Rapid LB | 1.2 tsi 105KM | MY14 |ambition max | bialy candy | 30000km | szczecin
  • Rapid SB | 1.2 TSi, 85km | MY14 | Ambition | Beż Capucino | 15000 km | Lubelskie
  • jest podobny post ale tam pisza ze podczas jazdy a u mnie slychac tylko podczas postoju i jak z chodzi z obrotow

    Rapid LB | 1.2 tsi 105KM | MY14 |ambition max | bialy candy | 30000km | szczecin
  • Cześć
    Zlokalizowałaś skąd ten metaliczny dźwięk?
  • Witam
    Chętnie dołączę się do dyskusji ponieważ mam podobne objawy - zakładałem post o którym pisze Adam22 .Metaliczny pogłos ,o którym tam piszę oprócz jazdy także zdarzał się na postoju na wolnych obrotach tyle ,ze był słyszalny zarówno wraz z dodawaniem gazu jak i kiedy silnik schodził z obrotów czyli troszkę inaczej .Tak jak pisałem najbardziej jest to słyszalne raczej w cieplejszych porach roku - teraz temperatury bardziej umiarkowane z nocnymi przymrozkami i problem ustał .A jak ustał to ciężko go diagnozować i będę chyba czekał na wiosnę - chyba ,że się to nasili .
    Pozdrawiam.
  • sprawdze to z innymi rapidami tylko musze sie spotkac z kolega on ma takiego samego i na serwisie jeszcze bede za tydzien to tez poslucham moj mechanik sluchal i mowi ze ten typ tak ma :)
    Rapid LB | 1.2 tsi 105KM | MY14 |ambition max | bialy candy | 30000km | szczecin
  • bylem z tym rezonansem jak to okreslili w serwisie nic nie zrobili bo ten model tak ma
    sprawdzalismy w szesciu innych tsi i wszystkie przy schodzeniu z obrotow wydaja ten pobrzek jedne glosniej drugie ciszej ale wszystkie tak brzecza wiec i wasze tak maja  
    dzwiek wydaje jakas oslona turbiny nawet w golfie 1.4 tak brzeczy 
    Rapid LB | 1.2 tsi 105KM | MY14 |ambition max | bialy candy | 30000km | szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?