FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Antena „płetwa rekina”
  • Chcę założyć antenę „płetwa rekina Nie wiem tylko czy ta oryginalna ma wzmacniacz czy nie, bo nie wiem jaką kupić i czy idą do anteny dwa przewody tzn. do anteny i do wzmacniacza. Może ktoś z forumowiczów zna ten temat i coś mi doradzi - dzięki!

  • w temacie i ulepszenia na 2 stronie masz link do strony gdzie możesz sprawdzić jak jest zbudowana skoda i z jakich składa się części może trochę pomoże.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • I jest ten wzmacniacz czy nie?
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Ktoś ma założoną,sprawdzoną antenkę typu rekinek  z forumowiczów?Chciałem zamienić bacika.
  • @Posejdon kolega @kubelec ma takowa do tego to nasz krajan z Gryfina, widuje jego auto czesto i widze ze ma nadal ta pletwe. W tym temacie jest o tym http://rapidklub.pl/discussion/893/pletwa-prosto-z-chin-#Item_12
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @gross81 a masz do niego kontakt?Nie widać za dobrze który to model,mam upatrzony model u harego z tybetu za jedyne 15 zł aczkolwiek kupować aby leżało nie ma sensu.Jakby dał link na ali to już inna sprawa.Prosty mod i fajny efekt.Cos takiego upatrzyłem na ali Zobacz, co znalazłem w AliExpress
    http://s.aliexpress.com/3MFVvQ32 Do swojego kupiłbym czarną płetwę.
  • Nie mam z nim kontaktu a widze ze na forum juz tez rzadko zaglada, sprobuj napisac na priv. Co do wygladu to u niego jest srednio bo kolor znaczaco sie rozni od reszty nadwozia (inny odcien bieli). 
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • dlatego ja chciałem czarny jak jest przy nacisku zeby to miało ręce i nogi 
  • Kolego możesz spokojnie taką kupować. Ja tez kupiłem u harego i nie odczuwam różnicy. Tam jest taka namiastka anteny w postaci ścieżki miedzianej, ale u nas w rapidach to nie ma znaczenia bo antena jest w szybie. Jak chcesz się przekonać odkręć bacik i pojeżdzij. Przecież w SB gdy dach jest szklany to antena musi być w szybie.
    Rapid SB |1,6 TDI 139KM |305 Nm| MY 14| Elegance | Szary Quartz|104000| Siedlce
  • @wojtekmel ja mam liftback ale mimo wszystko się skuszę,35zł to żaden dramat,jak się nie spodoba to pójdzie na olx;)
  • Najpierw zdejmij bacik o zobacz jak odbiera radio, ja SB i u mnie nie ma problemu. Ostatecznie zmień model rapida ale to chyba dla samego rekinka za dużo zabiegów. Wesołych świąt!!
    Rapid SB |1,6 TDI 139KM |305 Nm| MY 14| Elegance | Szary Quartz|104000| Siedlce

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?