FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid otrzymała nagrodę Red Dot
  • Jak można dzisiaj (2013.03.21) wyczytać na onet moto:

    Skoda Rapid otrzymała prestiżową nagrodę Red Dot przyznaną za wzornictwo. Skoda Rapid jest już szóstym nagrodzonym modelem marki w historii tego plebiscytu.

    37 ekspertów z jury konkursu "Red Dot Design Award" przyznało nagrodę modelowi Rapid. Auto wyróżniono za proporcje, jasne i czysto wymodelowane powierzchnie oraz ostre linie nadwozia.

    i jeszcze cytat:

    "Jesteśmy bardzo dumni z tej nagrody. Włożyliśmy mnóstwo pracy i zaangażowania w stworzenie nowego języka stylistycznego marki. Skoda Rapid jest pierwszym seryjnym modelem, który wpasowuje się w nowo przyjęte wzornictwo" – mówi Jozef Kabaň, szef działu designu Skody.

    i co Wy na to? :)
  • Jeśli chodzi o wygląda auta to się zgadzam. Wg. mnie bardzo im się udał. Osobiście bardziej mi się podoba niż O3.
    Co do reszty rzeczy możemy podyskutować ale to chyba nagroda za wygląd.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Hmm.. jak to mówią o gustach się nie dyskutuje i każdy może mieć swoje zdanie. Jak dla mnie to faktycznie jeżeli nowy design skody ma być "ponadczasowy" to musieli pójść w prostotę i proste linie. Jeżeli chodzi o sam design to jak dla mnie szału nie ma więc z tą nagrodą to nie wiem czy w roku 2012 nie było lepszych konstrukcji.

    Ale w sumie uargumentowali to jako proporcje, jasne i czyste linie nadwozia...

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?