FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Demontaż filcu / pokrywy dolnej w bagażniku ?
  • Witam wszytskich, mam sprawe.
    Niefortunie i troche glupio wylalo mi sie okolo 2/3 litrow zimowego plynu do spryskiwaczy w bagazniku
    Scieram, susze i wycieram bagaznik juz troche i oczywiscie nie moge sie pozbyc zapachu. 

    Chciałbym zdemontowac dolna pokrywe bagaznika, znalazlem chyba zaczepy do tego pod siedzieniami tylnej kanapy. Zamocowanie jest na specjalnym kluczu  / srubie, zanim pojde na poszukiwania odpowiedniej koncowki chcialybym sie zapytac czy to odpowiedni krok, czy moze jakos da rade inaczej zdemnotowac pokrywe / filc. 

    Najszybciej byloby odciac nozem zaczepy ale chciabym uzyc tego sposobu w ostatecznosci. 

    Dziekuje bardzo z pomoc 
  • Patrząc na etke online- tak jest ten element przymocowany.

    bagażnik.jpg
    1863 x 1083 - 338K
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • @atsuki możesz opisać etke? Jak się instaluje, skąd się ściąga?

    Rapid LB | 1.2 105KM | MY15 | Elegance max | Szary metal| 18000 km | Toruń
  • Ja jak podglądam to na etka online, jest tez i wersja na pc ale z tego nie korzystałem więc brak danych.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • jakby ktoś chciał to mam na zbyciu komplet wykładzin bagażnika do liftbacka (oba boczki, podłogę i półkę)  w idealnym stanie mogę sprzedać i w "kawałkach"
    Rapid LB | 1.2 MPI LPG 75KM | MY14 | Ambition Komfort |Corrida |W-wa
  • Zamieść szczegóły wraz z ceną w dziale "sprzedam, kupię, zamienię"
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?