FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Świąt Wielkanocnych, zdrowych i pogodnych
Wszystkim miłośnikom i właścicielom :)

Skody Rapid życzy

RapidKlub.pl

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Zestaw głośnomówiący - fabryczny
  • ma ktoś? ja mam i jestem mega zadowolony. nie poznałem jeszcze wszystkich funkcji a warto je poznać.

    czekam na sugestie:)
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Mam, korzystam, nie narzekam.
    Jedyne co, to rozpoznawanie mowy i podawanie polskich nazw - nie działa :( Angielska asystentka nie łapie co ja do niej mówię po polsku.
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • Trzeba mówić po angielsku,na szczęście można nagrać własne etykiety i nie trzeba wymawiać Dżastejna Kołalska
  • Nie miałem czasu i zapewne chęci żeby nagrywać własne etykiety.
    Ale za to mam Windows Phone 8.1 i aktywną Cortanę dzięki czemu dzwoniąc do niej, mogę przez zestaw głośnomówiący wydawać polecenia bezpośrednio telefonowi a on rozumie mnie dużo lepiej niż samochód :)
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • Ja też mam 8.1 ale z wykastrowaną cortaną na PL i nie eksperymentowałem z nią zbyt wiele. Napis mi coś więcej jak to u Ciebie funkcjonuje.
  • Ja mam system ustawiony na język angielski i lokalizację USA i Cortana działa. Odpalam funkcję mowy w aucie i wydaję polecenia zadzwonienia do wirtualnego kontaktu Cortana. System dzwoni i odzywa się Cortana, której to mogę wydawać polecenia takie jak "Call wife", "Call my brother" i dzwoni :)
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • Eeee to lipa. Tyle samo oferuje skoda tyle że bez podwójnego wybierania cortana-> kontakt i bez utraty ważnej dla mnie możliwości szybkiego pisania po polsku.
  • Ja jestem zadowolony z zestawu, ale nie pasuje mi, że:
    - podczas rozmowy przez zestaw nie można korzystać z transmisji HD voice
    - podczas przeglądania nazwisk w spisie telefonów, na Maxidocie mieszczą się tylko 3 linie nazwisk. W dodatku, wcale nie przewijają się natychmiast w momencie obracania pokrętłem na kierownicy - łatwo się zagalopować, i później trzeba cofać
    - wybieranie głosowe to jakiś ćwierćdodatek. Nie dość, że można obsługiwać wyłącznie połączenia telefoniczne (chcę też np. możliwość podawania głosowo adresu do nawigacji), to jeszcze wszystko jest wyłącznie po angielsku. Czy można przy nazwisku podstawić polskie etykiety głosowe w iphone, które tu zadziałają?
    - gdy naciśniemy na kierownicy odebranie lub zakończenie połączenia to efekt w głośniku słyszymy dopiero po około sekundzie. Niby niedużo, ale np w mieście, korkach, zamieszaniu, odbierając czy kończąc rozmowę ciągle muszę mieć to w pamięci :)
    - kulawa integracja z Amundsenem - np. o połączeniu przychodzącym wiemy jedynie z głośników i informacji na Maxidocie. Wyświetlacz Amundsena jest jednak obojętny. Czy naprawdę o wiele droższe byłoby pokazywanie kto dzwoni + pytanie czy odebrać, zignorować, odrzucić?
    - Przycisk Phone na Amundsenie jest nieprzydatny - o wiele szybciej można pracować korzystając z zestawu przyciski na kierownicy i Maxidot
  • Można nagrać własne etykiety głosowe lecz są one niezależne od tych w telefonie

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?