FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Radio SWING- odbiór muzyki ze smartfona poprzez Bluetooth
  • Posiadam Rapida w wersji Elegance z radiem SWING i niestety nie mam możliwości wysyłania muzyki ze smartfona poprzez Bluetooth. Teoretycznie zgodnie z instrukcją w radiu należy w opcjach ustawić BT-audio (ON), a następnie włączyć przycisk MEDIA i przełączyć na  BT-audio. Niestety w MEDIA u mnie jest dostępne tylko CD i AUX (patrz np. https://www.youtube.com/watch?v=6ZGZhadev8Q   czas 3:40). Nadmieniam, że telefon uprzednio już sparowałem i zestaw głośnomówiący działa bez zarzutu. Możecie sprawdzić jak to wygląda u Was, czy w Rapidach jest taka możliwość?
  • Jest taka możliwość jak walczysz muzykę, to pojawi się w mediach BT audio.  Sprawdź włączając you tube

    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Włączałem muzykę przez dwa różne playery i był komunikat, że muzyka jest przekazywana do zestawu audio w samochodzie, lecz BT-audio było ciągle niedostępne. Faktycznie uruchamiając dopiero youtuba  opcja BT-audio pojawiła się i wówczas z dowolnego playera wszystko działa. Więc wina leży prawdopodobnie po stronie oprogramowania w smartfonie (HTC-one). Sprawdzałem również z innym smartfonem (LG) i tam od razu wszystko działało z dowolnym playerem
    Dzięki za podpowiedź.

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?