FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Rapid wśród najchętniej kupowanych aut w 2014
  • Dziś natrafiłem na takie zestawienie, nie wiem na ile wiarygodne ale Rapid wypada tu całkiem dobrze

    Najlepiej sprzedające się modele za cały 2014 r. klientom indywidualnym: 

    1. Toyota Auris + Corolla (3338+1525) = 4863 
    2. Opel Corsa = 4299 
    3. VW Golf + Jetta (3624+507) = 4131 
    4. Toyota Yaris = 3831 
    5. Skoda Fabia = 3060 
    6. Dacia Duster = 3053 
    7. Skoda Rapid = 3000 
    8. Renault Clio = 2971 
    9. Opel Astra = 2970 
    10. Kia Sportage = 2896
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Moim zdaniem niezły wynik, ale najbardziej zaintrygowało mnie miejsce 1...
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • a mnie 2 bo 1 bylo z gory wiadome :) ale ze opel corsa ????
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @krisr77, a znowu mnie to nie zaskoczyło, bo policja nakupowała i skoczyła sprzedaż :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • ale to jest top 10 klientów indywidualnych  ...
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  •  Przecież jest napisane , że klientom indywidualnym.
  • Widzę, ale nie chce mi się w to wierzyć...
    Zobaczcie to http://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/sprzedaz-samochodow-w-2014-r-skoda-vw-toyota-na-czele/3vg6p
    Kto ma rację?

    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • ale tam masz razem z flotowymi :) a tam prym wiedzie octavia
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Rapid SB | 1.2 TSi, 85km | MY14 | Ambition | Beż Capucino | 15000 km | Lubelskie
  • Z jednym się zgodzę, redaktor auto świat napisał że głównym kryterium kupna samochodu jest cena i warunki finansowania ale nie tylko dla firm.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • A mnie zaskoczyło, ze Rapidów sprzedali prawie tyle samo co Fabii. Jak się poczyta po internecie to typowa opinia o Rapidzie (poza forami Skody :) ) jest taka, że za drogi, za budżetowy, w ogóle nie wiadomo co to jest i po co to jest i  lepiej kupić Fabię (bo tańsza) albo trochę dołożyć i kupić Octavie.
    (ja tej opinii nie podzielam i powoli, powoli przymierzam się do kupna Rapida :) )
  • nie mylić sprzedażny ogólnej ze sprzedażą tylko dla klientów indywidualnych!
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Rapid jest samochodem względnie nowym. Fabia - nawet nowa, już jest na drogach i w świadomości społeczeństwa naście lat. Tym lepiej wychodzi na tym Rapid - bo jednak jest doceniany i kupowany. Co do opinii, to wiadomo, że zdania o Skodzie - a zwłaszcza o R są podzielone. Ale to już nie nasze zmartwienie, bo jak ktoś przymierza się do kupna nowego - zawsze ma możliwośc poczytać tu nasze wypowiedzi czy nawet zapytać o szczegóły, których nie otrzyma u dealera.   
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Prawdę piszecie panie jercen prawdę. Nam pozostaje cieszyć sie z jazdy "czeskim porshe"  ;-)
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Poniżej przedstawiam link do strony SAMAR, gdzie jest zestawienie sprzedaży pojazdów w 2014 roku. Przedstawiono tam również sposoby liczenia. Powinno to wyjaśnić różne wyniki jeśli chodzi o liderów sprzedaży w 2014 roku.
    Od dawna wiadomo, że statystyk pyta się w pierwszej kolejności jaki chcesz otrzymać wynik, a potem układa kryteria...

    http://www.samar.pl/wiadomosci/podsumowanie-2014-rankingowe-co-kto-lubi?locale=pl_PL
    Skoda Rapid SB|1.2 105KM|MY14|Elegance Max + Emotion|Czerwony Corrida|10800km
  • ...bo wiecie jaka jest prawda?

    -Cała prawda
    -Gówno prawda
    -Prawda statystyczna

    :)
  • Statystycznie, to wychodząc z psem na spacer, to macie po trzy nogi
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?