FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Wymiana żarówki - podświetlenia licznika
  • Hej, hej!
    Witam wszystkich zgromadzonych tutaj Forumowiczów bardzo serdecznie! :)

    Ostatnimi czasy straciłem podświetlenie licznika w moim Rapidzie (rocznik 2014), bezpiecznik jest w porządku, więc podejrzewam spalenie żarówki. Jak dostać się do wnętrza licznika?
    Bardzo proszę o pomoc.
    Pozdrawiam!
  • to chyba robota dla aso??
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Rocznik 2014 to na gwarancji do ASO
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Nie mam czasu oraz ochoty (z powodu naszego ASO) na odwiedziny. Pracuje dzień w dzień od rana do wieczora, do pracy potrzebuję auto.
    Sam jako taki "domorosły" mechanik z chęcią pobawię się wieczorkiem z taką "duperelką", tylko nie mam pojęcia jak dostać się do wnętrza licznika. :)
    Pomożecie? :)
  • Chyba jednak będziesz musiał jechać, ponieważ moim zdaniem w podświetleniu nie ma tradycyjnych żarówek, tylko diody... Przynajmniej w ETCE nie ma nic o żarówkach...
    Gdybyś jednak chciał się bawić to trzeba wyjąć ramkę wokół zegarów i potem odkręcić dwie śruby mocujące zegary.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Oczywiście ze diody. Ingerencja Twoja w licznik może pozbawić Cię uprawnień z tytułu gwarancji, owszem może to być brak styku w kostce, ale może być i coś innego droższego, na co szkoda stracić gwarancje. Serwisy pracują również w soboty i niedziele możesz wybrać dowolny w kraju
  • @xlorence, a wszystko inne oprócz podświetlenia działa?
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?