FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Jak wyglądają dekory
  • Witam
    Mam do was prośbę, czy mógłby ktoś wrzucić zdjęcie dekoru "SILVER BRUSHED" oraz "GRAPHITE METALLIC"?
    Z góry dzięki za pomoc :)
  • to w sumie podobne - sliver brushed jest jakby szczotkowane, graphite metalizowane
    ciezko znalzc zdjecia na ktorych widac roznice
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • krisr77 no właśnie wiem że nie idzie nic znaleźć ciekawego, ciekawe jest ot że na stronie skody nie ma tego pokazanego.
    Dlatego piszę do Was :)
    Liczę, na to, że ktoś z was ma takie wykończenie i może uda się uprosić o jakieś zdjęcie :)
  • no i oprócz faktury jeden jest jaśniejszy a drugi ciemniejszy, na pewno ktoś tutaj ma takie, sam widzialem silvera u kogoś kto wrzucił fotkę po odbiorze, miało bezowe wnętrze.
    Ale fotki nie oddają rzeczywistości, zadzwoń do lokalnych dilerów, i zapytaj czy mają coś na salonie lub na placu - na pewno Ci udostępnią do pokazania
  • specjalnie dla Ciebie - bylem dzisiaj w salonie spyknolem zdjęcie mojego elegance i jakiego ambitiona co stal w srodku
    20150124_095254.jpg
    640 x 480 - 53K
    20150124_095041.jpg
    640 x 480 - 41K
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • krisr77 kurcze, dzięki wielkie :)
    Rozumiem, że to pierwsze zdjęcie (z za szyby) to "SILVER BRUSHED"?
    Jeśli tak to to mi się najbardziej podoba :)

  • Tak ten pierwszy jest standardem w Elgance (brushed) ten drugi w Ambition (rozumiem ze zamawiasz Ambition ?)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Nawet inaczej, teraz mam zamówiony Active, ale że mam nagły dopływ gotówki to chce zmienić zamówienie na Ambition i w sumie jedynymi dodatkami jakie bym do tego pakietu dobrał to by było radio Swing oraz właśnie ten "SILVER BRUSHED"
    Ciekawi mnie tylko jak długo ja będę musiał czekać, bo jak widzę, że niektórzy czekają po pół roku to mi włosy dęba stają, bo w sumie auto potrzebne mi na już. Wybrałem moim zdaniem chyba najmniej awaryjny i najmniej problematyczny w długiej eksploatacji silnik 1.2MPI + LPG
  • Teraz to pewnie bedziesz czekac ok 2 miesiace
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Fotele IMO bardziej wygodne jak porównywałem w salonie. Bardziej wygodnie i lepiej trzymają bocznie. Tylko ten dekor strasznie łatwo się rysuje. Luba przeleciała jakąś szmatką i trochę porysowała.. no nic, zobaczymy :).
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Pakiet dynamic jak dla mnie nie warty ceny, przymierzałem sie do niego przy zamowieniu ale jak zobaczylem w salonie na zywo to mi sie odechcialo, fotele moze wygodniejsze ale wygladaja okropnie. Co do dekora to rzeczywiście rysuje sie niewiarygodnie latwo, ja teraz ze swojego zdmuchuje tylko kurz po pierwszej akcji ;) 

    @atsuki no teraz pewnie juz jest dobrze bo pierwszy raz narobil tyle zlego ze teraz juz sie nie pogarsza  ;) Sa mikrorysy, ja przejechalem sciereczka z mikrofibry po raz pierwszy i mikrorysy sie pojawily a na czarnym to tym bardziej widac szczegolnie jak slonce dobrze zaświeci, ale coż to za problemy ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?