FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Funkcjonalność gadżetów (opinie)
  • Jak w temacie. Dziś pierwszy dzień jako takiej zimy śnieg, mróz itp mogłem wypróbować/sprawdzić w praktyce skrobaczkę, podgrzewane, lusterka oraz to jak szybko nagrzewa się samochód. Muszę przyznać że mieli dobry pomysł ze skrobaczką chodź klapka troszkę przymarzła ale dałem radę. Co do lusterek 1-2 minuty i lusterka czyste, tylna szyba tak samo.
     Z przednią musiałem powalczyć dobre 4-5 minut, szkoda że nie pomyśleli o podgrzewanej szybie lub chociaż wycieraczek z przodu. To wszystko przy -2 ciekawe jak będzie większy mróz czy będą jakieś problemy. A jak waszym zdaniem sprawdza się wyposażenie Rapidek?
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Miałem podobny kłopot jak Ty z klapką wlewu paliwa. Lekki mróz ok. -5 i Simply Clever nie dało rady. Okazało się, że do środka dostało się trochę wody i od tamtej pory przed zamknięciem klapki każdorazowo ściereczką usuwam wodę z okolic mikrostyku oraz z samej skrobaczki. Jeżeli zaś chodzi o skrobaczkę to jest to jedna z lepszych jakimi do tej pory skrobałem szyby, co nie powiem miło mnie zaskoczyło.
  • skrobaczka, ogrzewanie szyb i lusterek działają super. Niestety w moim R klapka nie jest zamykana na centralny, dlatego obawiam się włożyć tam zdrapkę na noc. Z drugiej strony cieszę się że nie mam centralnego w klapce bo nie zamarznie :)
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  •  Klapka nie zamarznie, ale zamarznie zamek w korku. Ja już tego doświadczyłem :)
  • to trzeba ogrzać zapałką:P
  • No, od razu cały samochód odmarznie momentalnie :P
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • tez mialem problem z zamarznietym korkiem juz parokrotnie a raczej tym elementem ktory przytrzymuje go podczas gdy korek jest odkrecony, przymarzl do korka i ograniczało to odkrecanie, ostatecznie jakos poszlo choc nie jest to chyba dobrze rozwiazane
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • a korzystałeś z Ceramizatora? :D:D:D
    Rapid LB | 1.2 105KM | MY15 | Elegance max | Szary metal| 18000 km | Toruń
  • nie, bo słyszałem ze ten Ceramizator ma skutki uboczne w postaci impotencji :D
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  •  Ja podgrzewam kluczyk zapalniczką i wkładam do zamka , po chwili da się przekręcić, ale jest to trochę upierdliwe.
  • Nie wiem czy jest to dobre, może się uszkodzić pilot
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?