FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Podwójna podłoga bagażnika.
  • Pytanie: czy jest możliwość montażu tzw. podwójnej podłogi gdy rapidek nie był w nią wyposażony od razu przy zakupie? a jeśli tak to gdzie taką drugą podłogę kupić?
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Panie kolego, jest nawet na tym naszym forum. Jeśli się nie mylę w temacie "zrób to sam" jest wersja gdzie jeden z forumowiczów zrobił ją z płyty pilśniowej. Można kupić aso lub aukcje.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • @cezar a masz może w necie jakiś namiar bo ja nie mogę znaleźć ;-(
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Zobacz tutaj
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • dzięki @bounty coś tam podpatrzę :-)
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • nie widziałem tego ostatnio na aukcjach co do aso to cena.....  bounty pokazał jedną z wersji
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • A może ktoś podać numer tej części?
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • o numer części to by było łatwiej znależć
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • numeru części nie mam ale pytałem w ASO i dodatkowa podłoga kosztuje 620 pln. 
    Rapid SB | 1,2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Biały | Warszawa
  • to lepiej kup płytę pilśniową jakąś okladzine i zrób jak kolega na podanej stronie przez bauntego wyjdzie chyba jakieś sześć razy taniej.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • chyba akurat z tą ceną lekko przesadzili, droższa ta podłoga jak panele w sypialni hi hi hi ;-)
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Podwójna podłoga bagażnika – czyli coś co mi mega zrobiło dzień. Jak dla mnie must-have. Dawano, dawno temu w Golf`ie IV Variant miałem takie fajne schowki pod podłogą - ale to robiło robotę. W Rapidzie jak tylko zobaczyłem, że można „dokupić” nie czekałem długo. Mam niestety, nieładną, tendencję do wożenia w bagażniku różnych „potrzebnych” rzeczy na wypadek i dzięki temu mam wszystko „pod”.

    Dwa minusy tego rozwiązania: 1) „wysokość’ bagażnika się zmniejsza, trzeba się przyzwyczaić żeby nie wrzucać na stojąco niektórych rzeczy; 2) jak dla mnie potrzebna druga „gumowa” mata (jedna na dół, rzeczy nie latają, druga jako standardowe wyposażenie „na górę” - jedynie nieco bardziej upierdliwe robi się podnoszenie na max).

    Numer: 5JJ 861 529 1BS

    Zakup: jak to się mówi „popularny polski serwis aukcyjny”, koszt całkowity 150 zł za część „Skoda OE” (aukcja dalej dostępna, jeszcze 3 sztuki, stan na 09.08.2020r., wpisz w wyszukiwarkę 5JJ861529...).

    Montaż? Wkładasz, układasz i działa, ot trzeba się tylko przyzwyczaić do nieco innej kubatury bagażnika.




    Rapid SB | 1.2 TSI 90KM CJZC S&S MANUAL @ LM Top Tec 4200 5W-30 | MY16 | Ambition | Srebrny | 82000km | Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?