FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Świąt Wielkanocnych, zdrowych i pogodnych
Wszystkim miłośnikom i właścicielom :)

Skody Rapid życzy

RapidKlub.pl

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Wasze doświadczenia z samochodami marki Skoda
  • Zapraszamy do dzielenia się doświadczeniami z samochodami marki Skoda. Jak wiadomo opinie o skodach są różne, często wywodzą się jeszcze z epoki PRLu. Czy coś się zmieniło? Czy obecne skody są warte uwagi, a przede wszystkim swojej ceny? Jak jest z awaryjnością i jakością?

    Tu możecie opisywać różne modele, co Was pozytywnie zaskoczyło, a co negatywnie.
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • Na pewno jest lepiej niż w PRL'u ;) fuzja z VW zrobiła swoje, wiadomo, że skoda jest traktowana jako auto budżetowe, ale nowe modele nie są takie złe. Może materiałom brakuje jeszcze trochę do tych z VW, ale co nowy model to jest lepiej. Jeszcze jakby utrzymali ceny takie akceptowalne to już by było bardzo dobrze.
  • Wczoraj wyczytałem że do felg stalowych(które dostałem w pudełkach) powinienem dostać kołpaki. Dzisiaj podjechałem do skody z pytaniem gdzie są moje kołpaki. Kierownik zaczął mieszać, że kołpaki należą się jak dostaję samochód na stalówkach, a ja dostałem na alusach które dokupiłem. Po moich ironicznych uśmieszkach i tłumaczeniu, że za alusy zapłaciłem, więc to co w standardzie powinienem dostać, kierownik zaprosił mnie ponownie na wtorek :).
    Mam nadzieję że po kołpaki.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • .. napisz co dostaniesz :)
  • Pytanie do forumowiczów.
    Czy ktoś kupował Rapida na Alufelgach,a dodatkowo dostał oryginalne kołpaki.
    Bo dzisiaj w salonie "oświecili" mnie, że kołpaki do stalówek dostałbym jakbym dokupił aluminiowe w sklepie skody. A skoro zamówiłem na aluminiowych, to stalówki należą mi się, ale bez kołpaków.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Ja dokupiłem alufelgi w salonie, wiec stalówki mam z kolpakami. :) Jeżeli dokupuje się stalowki to trudno wymagać, by kołpaki były za friko z całym poważaniem...
  • @zaspa - nie pisałem, że dokupiłem stalówki tylko alusy.
    Sprawa wyjaśniła się już w listopadzie. Dostałem kołpaki i przeprosiny. Więc albo należę do "upierdliwych klientów", którzy upominają się o swoje, albo zrobili mi przyjemność i dali kołpaki. Ja wybieram pierwszą wersję
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Wybacz zatem nieporozumienie.
  • Miałem Felicję Pick Up 1,3 GLX bodaj - czerwona z białą budą.
    Auto jeździło i jeździło i jeździło, jedynie słabszy element to sprzęgło ale to błąd wersji do Pick Upa.
    350.000km w 6 lat bez problemów. Serwis raz na kwartał (15.000km) i auto śmigało - bardzo miło wspominam te czasy choć nie było klimy :/


SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?