FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Naprawa blacharska w Interauto Kraków ul. Zakopiańska
  • Witam
    Dzisiaj miałem bliskie spotkanie trzeciego stopnia z słupem betonowym, co prawda tylko otarcie, ale trzeba to zrobić.
    Czy wiecie może jak robi to ten salon? Warto do nich iść czy lepiej do innego ASO?

  • nie wiem, jak na Zakopiańskiej, ale większość ASO nie ma lakierni u siebie, tylko zleca malowanie lakierniom zewnętrznym, dostarczając im samochód ma lawecie. Dlatego upewnij się czy robią sami, czy prywaciarz. Np mój znajomy lakieruje samochody dla Fiata, a osobiście nie wstawiłbym do niego Rapida :)
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Inter Auto ma własną blacharnie na jasnogorskiej 
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • marosław, a wiesz może czy to jest bezpyłowa?

  • nie mam pojęcia...
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Szczerze mówiąc nie wiem jak tam z blacharnią u nich.
  • No ja się w poniedziałek dowiem, mam odebrać auto po naprawie, jak będzie licho to się wkurzę, bo swoje na pewno krzyknęli ubezpieczycielowi :D
  • @ Vesper
    i jak tam lakierowanie. Ja wstawiam jutro na Kocmyrzowską bo mam blisko, ale już mi powiedzieli, że oni lawetą zawożą do lakierni. I szczerze to nawet nie ma z kim pogadać o naprawie. Chciałem, żeby złożyć im zlecenie, żeby mogli kupić drzwi i błotnik, a wstawić dopiero jak części dotrą do zakładu, ale nie ma takiej możliwości. @maroslaw Telefonicznie dowiedziałem się że na Jasnogórskiej tez nie mają lakierni, tylko zawożą
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • To mnie zrobili w trabe 
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Wiekszosc aso nie ma lakierni, nie jest problemem wozenie do innych lakierni jesli wiadomo do jakiej i czy robia tam dobrze a z tym czesto jest lipa...
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • To ja chyba mam szczęście i ASO do którego jeżdżę jest w mniejszości bo od dawna ma swoją lakiernię. Naszej Felicji swego czasu nigdzie nie wozili tylko na miejscu całą naprawę robili łącznie z malowanie, po stłuczce. 
    Z tego co widzę to ten diler otwierając nowe salony (głównie VAG) od razu też stawia lakiernie przy serwisie.
    Myślałem, że jest na odwrót i takie salony, które nie mają lakierni przy serwisie są w mniejszości.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Dobra komora lakiernicza spełniająca normy jakości kosztuje.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Inter Auto...
    Właściciel pierwsze kroki w biznesie stawiał właśnie naprawiając samochody w Pękowicach - był to warsztat blacharsko-lakierniczy.
    Myślę, że należy poważnie brać pod uwagę Inter Auto jako potencjalny warsztat, bo doświadczenie na pewno maja ogromne. Jak z jakością? - nie wiem.
    Rapid SB | 1.2 TSI 81kW (110km) EA211 | MY16 | FUN | Szary Quartz | 6000km | Nowa Huta
  • @Nowohucianin1982 - to, że właściciel zaczynał od blacharki nie ma nic wspólnego z naprawą samochodów w INTER Auto. Po pierwsze to nie właściciel zajmuje się blacharką tylko pracownicy. Po drugie to inter auto to juz cała sieć salonów i serwisów i początki właściciela nie mają wpływu na całą sieć, co widać po różnicy w jakości, cenach i obsłudze w poszczególnych serwisach. Danym salonem zarządza dyrektor lub manager, a właściciel może być jedynie członkiem zarządu.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • InterAuto na kocmyrzowskiej jako serwis odradzam!!!! Doświadczenie (złe)  z tym ASO MAM WIELOLETNIE!!! Przeniosłem się do Wieliczki, narazie bardzo dobrze, zobaczymy co dalej...
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?