FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Osłona silnika
  • Witam.
    Jestem pierwszy raz na forum. Mam R 1.2 105 KM 2014r. i mam problem z brudzącym się silnikiem i komorą silnika po deszczu. Czy można kupić dolną osłonę silnika (pampersa) do mojego R. Znalazłem na allegro osłonę do silnika 1.6 TDI ale nie wiem czy będzie pasował. Może macie jakiś patent na to.
    Rapid LB / 1.2 105KM / MY14 / Ambition / Lubin
  • Pasować powinna, kwestia mocowania. Ja u siebie mam takową. Mocuje się ją za pomocą wkrętów ze spinkami do plastików podwozia oraz śrubami do profili. Po weekendzie wrzucę fotki. Pytanie czy u Ciebie nie trzeba będzie wiercić otworów pod śruby.
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Ja mam pełną osłonę z pakietu na bezdroża i ściana grodziowa jest brudna. Z przodu silnik czysty, tyle ze zakurzony, ale z tyłu brudny. Wiec pytanie gdzie Ci @Adammaxx się brudzi.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Nie podajesz czy w ogóle masz taką osłonę zamocowaną?
    W moim R mam osłonę mocowaną w 6 miejscach, po 3 z każdej strony.
    W katalogu jest ponad 8 wersji osłon ...  Nie podają czym się różnią.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Jeżeli chodzi o osłonę to mam ale tą krótką nie pod całym silnikiem. Czy w pakiecie na bezdroża jest tylko osłona pod silnik ,czy są też boczne osłony tak jak na przykład w starszych Octaviach 2003r. Właśnie mam taką i tam silnik od spodu jest zabudowany z każdej strony.
    Rapid LB / 1.2 105KM / MY14 / Ambition / Lubin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?