FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Pakiet TV Canal+ Entry+

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid wymiary
  • Skoda Rapid jest jednym z największych w swojej klasie. Długość nadwozia dochodząca do 4,5m pozwoliła na wygospodarowanie solidnej przestrzeni dla kierowcy i pasażerów. Dzięki temu udało się również zaprojektować obszerny bagażnik.

    Poniżej na rysunkach przedstawiamy poszczególne wymiary Rapida.

    Skoda Rapid wymiary zewnętrze szerokość / wysokość:
    Skoda Rapid wymiary zewnętrze szerokość / wysokość

    Skoda Rapid wymiary zewnętrze szerokość tył:
    Skoda Rapid wymiary zewnętrze szerokość tył

    Skoda Rapid wymiary zewnętrze długość / rozstaw osi / wymiary kabiny:
    Skoda Rapid wymiary zewnętrze długość / rozstaw osi

    Skoda Rapid wymiary przestronność kabiny:
    Skoda Rapid wymiary przestronność kabiny
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • Rapid:
    Szerokim? Chyba w porównaniu do Seicento. Dlatego, że jest wąski, sprawa wrażenie mniejszego i dlatego jest na granicy segmentu B i C.
    Rapid SB | 1,2 130 km (box) | MY16 | Ambition Max | Blue denim | 40 000 km | Trójmiasto
  • Dokladnie jak pisze @zima80, rapid jest waski i wizualnie to jego najwiekszy mankament jak dla mnie
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Ktoś orientuje się jaka jest wysokość rapida liftback z otwartą tylną klapa? Nie mogę nigdzie w necie znaleźć info.
    Nie mialem jak zmierzyć A nie mogę jej w pełni otworzyć w garażu podziemnym. W ich standardach jest chyba 2m wysokości.
    Rapid LB I 1,2 TSI 90KM I MY 2016 I Ambition MAX I Błękit Pacific I 230km I 18.12.2015 I Łódź
  • Tylna klapa Rapida LB sięga do ok. 212-213 cm wysokości (tyle miejsca potrzeba do całkowitego otwarcia klapy w garażu). Jest to miejsce znaku Skody.
    Natomiast pod klapą, osoba o wzroście do 184 cm zmieści się pod nią, jedynie 4 cm niżej wystaje osłona tylnego zamka z klapy. Dla osób poniżej 180 cm wzrostu, można spokojnie przechodzić pod otwartą tylną klapą.
    Te dane nie pochodzą z internetu, takie zmierzyłem w swoim R.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?