FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Kapiąca woda w okolicy pedału gazu, klimatyzacja
  • Witam mam swojego Rapida od miesiące i mam następujący problem. Mianowicie zauważyłem że podczas jazdy z włączoną klimatyzacją chyba woda z skroplin zamiast wydostawać się na zewnątrz kapie na nogę prawą w okolicy pedału gazu czy ktoś miał taki problem. Jadę w czwartek do serwisu i zobaczę co mi panowie powiedzą. Macie może jakieś pomysły?
    20150608_145227.jpg
    2048 x 1152 - 565K
    20150608_145237.jpg
    2048 x 1152 - 781K
    Rapid LB/12MPI/MY 2015/AMBITION MAX/ CANDY WHITE/SOSNOWIEC
  • Źle poprowadzony przewód odprowadzający skropliny. W ASO poprawią i po sprawie.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Tak to z Klimy. Narazie jej nie włączaj do czasu serwisu. To b ważne, raz, ze może nie ładnie pachnieć, a dwa jeżeli zmoknie potencjometr pedału to będzie do wymiany.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Witam!!! Byłem dzisiaj w serwisie i mam uszkodzony taki plastikowy element od klimatyzacji najprawdopodobniej do uszkodzenia doszło na taśmie!!! Jest szczelina i woda wylewa się w czasie mocnego skrętu w prawo bo wtedy się cofa!!! Serwis musi zamówić cały element jak go będą mieli jadę na wymianę..
    Rapid LB/12MPI/MY 2015/AMBITION MAX/ CANDY WHITE/SOSNOWIEC

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?