FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Automatyczny start Yanosika i komunikaty w radiu
  • Koledzy, po ostatniej aktualizacji Yanosika, na telefony z Androidem, została dodana bardzo fajna funkcjonalność: autostart Yanosika jak telefon połączy się z zestawem Bluetooth w samochodzie! Nie trzeba już wyciągać telefonu z kieszeni i odpalać appki. Wszystko dzieje się automatycznie.
    Wsiadamy do auta, ruszamy w drogę i telefon już czuwa nad naszym portfelem i bezpieczeństwem:) Podczas komunikowania zagrożenia radio jest wyciszane, pada komunikat i radio z powrotem zaczyna grać (poprawili to, bo wcześniej nie chciało to za bardzo działać i lepszym rozwiązaniem były komunikaty przez głośniczek telefonu).

    Aha - Yanosika trzeba samemu wyłączyć jak wysiadamy:/ (może dodadzą to przy następnych aktualizacjach)

    Screen z ustawieniami poniżej.

    Screenshot_2015-06-15-12-33-10.png
    540 x 960 - 106K
    Screenshot_2015-06-15-12-33-15.png
    540 x 960 - 39K
    Rapid LB | 1.4 DSG 122KM | MY15 | Elegance MAX | niebieski RACE| 50kkm | KRK
  • S super. J jaki poziom już masz w janosiku.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • sesja ciagla na ON tak? 
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Mam 14 poziom.
    Sesja ciągła na off - janosik powie co ma powiedzieć i rozłączy się aż do następnego ostrzeżenia (a tym samym wróci muza z radia).
    Rapid LB | 1.4 DSG 122KM | MY15 | Elegance MAX | niebieski RACE| 50kkm | KRK
  • mam juz 24. Kapitan i 5 gwiazdek i serduszko. Hahaha :) 26,5 tys km. I 614 podziękowań. Świetna sprawa ten Janosik.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • sprawdzalem dzis na trasie tą funkcje, rzeczywiscie wlacza sie automatycznie ale z tym recznym wylaczeniem programu juz lipa
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Mam problemy z komunikacją z radiem Jak załącza się Janosik na ekranie mam połączenie nieznane i nie słychać komunikatów i tak jest przy każdej informacji
    jak uzyskać poprawną pracę janosika PS telefon działa poprawnie
  • gross81 - może doczekamy się opcji automatycznego wyłączania się po rozlaczeniu z BT

    zdzisiek -  jak masz poł nieznane to dobrze -  Yanosik nadaje tylko Ty tego nie słyszysz. Możliwe ze masz wyciszony dźwięk przez BT. Jak telefon się połączy z autem sprawdź opcje głośności. Powinien pojawić Ci się dodatkowy suwak w telefonie odpowiadający za głośność BT. Daj na maxa:-)  
    Rapid LB | 1.4 DSG 122KM | MY15 | Elegance MAX | niebieski RACE| 50kkm | KRK
  • hust - dzięki ale chyba to nie to bo pojawia mi się głos przerywany lub końcówki komunikatów spróbuję wgrać janosika jeszcze raz na smartfona i ustawić wszystko od nowa  
  • @zdzisiek bardziej mi to wyglada na problemy z komunikacja twojego fona niz na apke, czesc tel nie działa w pelni sprawnie w R, mozliwe ze ty masz taki model
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Pochwalcie się osiągnięciami w yanosiku :)
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • @supermajku pewnie Ciebie nikt nie przebije ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Dziękuję za słowa otuchy:)
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Nowości w Yanosiku. Juz sama apka się wyłącza po wyjściu z auta! 
    Screenshot_2015-06-23-16-14-28.png
    540 x 960 - 115K
    Rapid LB | 1.4 DSG 122KM | MY15 | Elegance MAX | niebieski RACE| 50kkm | KRK
  • Witam, mam problem z Janosikiem, włączanie i wyłączanie podczas połączenia zestawu BT działa, aczkolwiek, radio w ogóle mi się nie wycisza i nie podaje komunikatów drogowych typy kontrola, roboty itp. Na komórce wyświetla się, ale przez BT nic nie idzie, radio jak gra, tak gra. Głośność BT ustawiona na max, ustawienia w Yanosiku jak podał @hust, w telefonie też wydaje mi się, że wszystko jest jak powinno. No chyba, że są jakieś ukryte ustawienia które przeoczyłem. Dodam, że używam telefonu HTC Desire 620. Ma ktoś jakiś pomysł?
    Rapid SB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY15 | Elegance MAX | Biel Moon | 93000km | Białystok
  • Niektóre telefony/wersje systemu tak mają, że nie chcą współpracować z zestawem głośnomówiącym i Yanosikiem. Teraz wsadziłem na swój telefon CM12.1 i też mam ten sam problem (na oficjalnym oprogramowaniu producenta słyszałem Yanosika w radiu).

    W wielu przypadkach jedyne wyjście to puścić komunikaty przez głośnik z telefonu :/
    Rapid LB | 1.4 DSG 122KM | MY15 | Elegance MAX | niebieski RACE| 50kkm | KRK
  • W janosiku czasami błędnie jest określana ścieżka audio. Spróbuj zmienić ścieżkę dźwięku w janosiku i na otwartym janosiku nie w tle zmień głośność.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Na kazdej z tych sciezek dzwiek jest ustawiony na max, kanal audio docelowo ustawiony byl na Muzyka, sprobuje dzisiaj z innymi pojezdzic i powiem czy to cos zmienilo. Pisze z telefonu wiec bez PL znakow jest szybciej :)
    Rapid SB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY15 | Elegance MAX | Biel Moon | 93000km | Białystok
  • image
    Rapid SB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY15 | Elegance MAX | Biel Moon | 93000km | Białystok
  • Działa na Systemowym ustawieniu?
    Rapid LB | 1.4 DSG 122KM | MY15 | Elegance MAX | niebieski RACE| 50kkm | KRK
  • Niestety na zadnyn nie odtwarza dzwieku, radio jak gralo, tak i gra ciagle. Komunikat na telefonie sie pokazuje, ale dzwieku zero. Nie mam pojecia czy cos da sie wiecej z tym zrobic.
    Rapid SB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY15 | Elegance MAX | Biel Moon | 93000km | Białystok

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?