FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Świąt Wielkanocnych, zdrowych i pogodnych
Wszystkim miłośnikom i właścicielom :)

Skody Rapid życzy

RapidKlub.pl

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Hiszpan + Skoda Rapid = mandat 500 zł, hiszpański temperament :P
  • Na coś takiego trafiłem
    http://onet.tv/k/nadrogach/wystarczyla-minuta-dostal-500-zl-kary-policja-nie-miala-litosci/qq4j74

    Kolor taki jak mojego, ale ja nie mam problemów z pecherzem i oczami :)



    Rapid SB | 1.2TSI CBZB 105KM | MY15 (4 tydzień 2015) | EleganceMAX | Błękit RACE | 55000+km | Bielsko-Biała
  • Z ciekawości dodam, że w jakimś programie typu na drogach, stołeczna drogówka, czy uwaga pirat Rapid Spaceback wystąpił w roli radiowozu, pewnie w wersji 1,4 :-)

    Rapid SB | 1.2 85KM| MY14 | Ambition MAX | Szary metalik
  • We wrocławiu jeździ nieoznakowany rapid....
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Trochę przegięcie z tymi 500zł. 
    Rapid LB | 1.4 DSG 122KM | MY15 | Elegance MAX | niebieski RACE| 50kkm | KRK
  • Skaczą gdyby to było ostatnie miejsce
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • szczególnie z obok bylo chyba jeszcze ze 4 wolnych miejsc dla inwalidow
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • W moim odczuciu w tej sytuacji mogli gościowi odpuścić i pozostać przy pouczeniu. I tak było nieprzyjemnie a obok były wolne miejsca.
    Uważam jednak, że takie mandaty, szczególnie w miastach są potrzebne. W Pl jest bardzo powszechna ignorancja na szanowanie niebieskich miejsc i problem się bagatelizuje. Tu gość parkuje ale wystarczy, że ktoś stanie obok na samej linii miejsca dla niepełnosprawnych czy na pół koła na takim miejscu i osoba na wózku już je wyjdzie lub co gorsza nie wejdzie do auta. Nawet nie musi być na wózku ale często ma potrzebę szeroko otworzyć drzwi a nie tylko zaparkować. Nie wspomnę o częstym zajmowaniu miejsca na tzw. chwilkę do bankomatu itp.. czyli nic się nie stało. Perspektywa niestety zmienia się wraz z ewentualną potrzebą korzystania.
    Rapid LB | 1,4 TSI 125KM | MY16 | Ambition Max+ | Biały | Wrocław
  • Dajcie spokój to popisówa i propaganda.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • no przy kamerze odpuścić nie mogli :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?