FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Superb Combi
  • Skoda zaprezentowała nową Skodę Superb Combi. Wizualnie prezentuje się naprawdę dobrze, a także zmieniono ją "w środku", tutaj więcej info: http://www.skodablog.pl/2015/06/znamy-wyglad-skody-superb-combi/

  • Podczas zwiedzania zakładu Skoda w Mlada Boleslav można już było "dotknąć" czy też zobaczyć produkowane egzemplarze Superb Combi. Jeździły też na wewnętrznym, zakładowym torze przeszkód. W wątku Zwiedzanie linii produkcyjnej w Mladej Boleslavi tego nie wspominaliśmy, jesteśmy bliżej Rapida. Niemniej autko ma sporo ciekawych,  niepowtarzalnych bajerów. Rośnie spora konkurencja dla VW.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Ja jezdźiłem superbem 3 ale liftback-iem

    Rapid SB / 1.2 MPI 75km / MY15 / Active Max / Błękit Pacyfic / 5000KM / Łódź
  • Nie ma takiego. Są tylko Combi i Liftback
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Podczas wizyty w ASO, miałem wolną chwilę, przymierzyłem się do nowego Superba w wersji Laurin & Klement w cenie 155k... nie powiem, wyposażenie w stosunku do mojego, lekko powala ;-) ale czy auto warte jest tej ceny, za którą mógłbym kupić 3szt Rapida, no nie wiem... na szczęście nie muszę się tym martwić ;-)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Ja myślę, że przy cenniku S3 nie warto kupować O3. Albo Rapid, albo SuperB :)  Liftback
    1.8 TSI DSG z fajnym wyposażeniem wyjdzie po rabatach jakieś 110 tys.
  • Albo ciut mniejszego ale mercedesa c klasse
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?