FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Błękit Race_LB 1.2 TSI 110KM z Katowic
  • Wersja Style + pakiet Dynamic
    DSC_0678.JPG
    3920 x 2204 - 1M
    DSC_0720.JPG
    3920 x 2204 - 2M
    DSC_0700.JPG
    3920 x 2204 - 2M
    DSC_0691.JPG
    3920 x 2204 - 2M
    DSC_0718.JPG
    3920 x 2204 - 1M
    DSC_0707.JPG
    3920 x 2204 - 2M
    DSC_0725.JPG
    3920 x 2204 - 2M
    Rapid LB |1.2 TSI | 110KM-6B | MY2016 |Style Max-Pakiet Dynamic | Błekit Race | 12000km | Katowice
  • Narazie autko na dotarciu wg zaleceń skody więc nie znam jego mozliwości ale prowadzi się pewnie i cicho - osiągnałem nim już 140km/h na 6 biegu i poziom hałasu jest do zaakceptowania tzn wiecej wiatru słychać niż kół czy silnika. Nowe radio swing spisuje się dobrze- ma bardzo dużo ustawień np. ustawienia ESP, ustawienia oświetlenia, parametrów kierunkowskazów, bluetooth, opcji ryglowania samochodu,ciśnienia opon, opcji ekonomicznej jazdy tzw. zielony liść i wiele innych także jest co studiować. Z nowości w MY16 to producent daje już od wersji ambition elementy chromowane na drążku zmiany biegóe-chodzi mi o napisy zmiany biegów, osłony boczne dla foteli co znacznie poprawia ich wygląd aha i w moim samochodzie ze strony kierowcy szyba podnosi się po jednokrotnym dłuższym przytrzymaniu przycisku sterowania. Silnik 110KM w przeciwieństwie do wersji 105 KM posiada ładną osłonę - postaram się dorzucić fotkę.
    Rapid LB |1.2 TSI | 110KM-6B | MY2016 |Style Max-Pakiet Dynamic | Błekit Race | 12000km | Katowice
  • Gratulacje! Masz super autko w ładnym kolorze no i te wszystkie bajery :)
    Widać, że Skoda "naprawia"zaległości z poprzednich roczników. Masz może czujniki parkowania z przodu? Na fotkach nie widać dobrze przodu.
    Pewnie na drodze się mijamy ...
    Może będzie okazja na kolejnym spotkaniu - zobaczyć, porównać i pogadać :)
    Szerokiej drogi i wiele spokojnych kilometrów!

    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Nie ma u mnie, skoda oferuje to za dopłatą :) nawet w wersji Style, jako ciekawostkę dodam, że skoda w wersji style z radiem swing nie oferuje z tyłu głosników ale diler nie był tego świadomy i zapewnił mnie że bedą wiec jak samochód przyjechał z fabryki to diler miał co robić :) po prostu domówił i zamontował mi głośniki z tyłu
    Rapid LB |1.2 TSI | 110KM-6B | MY2016 |Style Max-Pakiet Dynamic | Błekit Race | 12000km | Katowice
  • Gratuluje auta! Piękne jest. Ja się swojego już doczekać nie mogę.
    Brawo dla honorowego dealera za głośniki. A co z pakietem Emotion?
    Pisałeś, że tego z kolei fabryka zapomniała.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • pakiet emotion został pominiety w fabryce prawdopodobnie przez zawirowania w zmianie nazw tj. jak zamawiałem samochód to pakiet emotion nazywał sie style wiec fabryka zrobiła wersje style:) diler obnizył cene samochodu o ten pakiet i dodał mi gratis kpl dywaników welur i guma - 2 kpl
    Rapid LB |1.2 TSI | 110KM-6B | MY2016 |Style Max-Pakiet Dynamic | Błekit Race | 12000km | Katowice
  • Ciekawe, czy u mnie też wystąpi "zawirowanie". Zamawialiśmy w podobnym czasie.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • gratulacje, ja czekam dalej choć do produkcji jeszcze ponad miesiąc a zamawiany był w czerwcu.
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • Gratulacje :-) Bardzo podobny zewnętrznie do mojego. Tylko mój jeszcze MY2015 i ma tapicerkę z czerwonymi przeszyciami, której już nie można zdaje się zamówić, a która mnie się bardziej podoba. Niech Ci dobrze służy. M
    Rapid LB | 1.6 CAYB 90KM | MY15 | Ambition Max | Blue Race | Red Dynamic | Gdynia
  • Ale fajne jest to obicie Dynamic na fotelach kolor też nie ziemski...
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM LPG | MY 2016 | Style Max | Czarny Magic perłowy | 218000 | Oświęcim
  • nom racja, fotele fajnie wygladają
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Fotele wymiataja !!! Masz/ miales jakies porownanie do standardowych foteli ? Lepiej, wygodniej sie na nich siedzi ?
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • jest ok, siedzenia sa wyprofilowane tak aby trzymaly na bokach dobrze, nie fruwa się na zakrętach :)
    Rapid LB |1.2 TSI | 110KM-6B | MY2016 |Style Max-Pakiet Dynamic | Błekit Race | 12000km | Katowice
  • Hej,jak tam sprawuje auto?
  • Mam już przejechane 11000km i odpukać nic się nie dzieje. Mało pali na trasie tj. na 6 biegu przy 100km/h nie więcej jak 4,7l/100km
    Rapid LB |1.2 TSI | 110KM-6B | MY2016 |Style Max-Pakiet Dynamic | Błekit Race | 12000km | Katowice
  • "Mam już przejechane 11000km". No to czas zaktualizować stopkę ;)
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?