FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Biała perła
  • Witam. Oto nasz Rapid. Żona nazwała biała perła i tak zostało. :) Rapid LB 1,2 TSI 105KM, Ambition Max, Biel Candy


    imageimageimage
    a1.JPG
    1514 x 808 - 93K
    a2.JPG
    1289 x 770 - 107K
    a3.JPG
    1317 x 689 - 87K
    Rapid LB | 1,2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition Max | Biały Candy
  • Autko prezentuje się pięknie. Aż się prosi wsiąść do takiej perełki :)
    Na tych felgach jest super! Są wręcz zabójcze!
    Możesz dopisać kilka słów o perełce? Może fotka z kabiny, jakie macie odczucia z jazdy, jakie masz audio, ...
    Szerokiej drogi i wiele radości z połykanych kilometrów nowym R!
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Im częściej spotykam Rapida w białym kolorze, tym bardziej się przekonuję, że taka kolorystyka może się podobać ;-) @gutek701 piękne auto, gratulacje! Wzór felg trafiony w 10... hmm może tylko zmieniłbym ten zielony znaczek, ale to detal ;-)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Piękny! Do tych felg to jeszcze jakiś spojlerek z tyłu...
    Mnóstwa satysfakcji z jazdy!
    :)
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Fajne wiatraczki:)
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Felgi jak kołpaczki kupione na odpuście...no ale to tylko moje zdanie. Autko ogólnie ładne, pozdrawiam !
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition Max | Beż Cappuccino | 25000km | Łódź
  • A Ty co masz alu-dekle??
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • no niestety mi tez sie te alusy kojarza z deklami JET-TECa :( zanim nie przeczytałem watku do konca mialem pisac ze kiepskie kolpaki dobrane.
    ale kazdy ma swoj gust podejrzewam ze w ruchu moga byc o wiele ladniejsze
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @tsuphul dokładnie tak jak piszesz, nie trudno pomylić z kołpakami
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • fajne ciekawe felgi ładnie się prezentuje.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Witam,przyznam obiektywnie,że kolor biały na Skodzie Rapid wygląda ładnie,choć pod względem praktycznym wymaga większej kosmetyki,mam na myśli częstsze mycie auta.
    Jeżeli chodzi o alufelgi w tym konkretnym przypadku,to przyznam,że nie zrobiły na mnie dużego wrażenia,wiem,ze to kwestia gustu każdego z nas kierowcy,ale jak bym miał wybrać to wolałbym takie jak na zaprezentowanym poniżej zdjęciu,oczywiście z "modelką".
    Pozdrawiam !!!
    SKODA.jpg
    628 x 381 - 55K
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • poproszę o zdjęcie równo z profilu, nie pod kątem.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Czy te felgi to 15"?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Czy ktoś zauważył brązowe plamki na karoserii. Mam LB biel candy.
    Po pierwszym umyciu zauważyłem brązowe punkciki z przodu na zderzaku.
    Na poczatku myslałem, że to jakieś drobiny oleju lub coś z drogi (asfaltu). Ale przy kolejnym mysciu te same plamki pojawiły się również na bocznej karoserii. Aż boję siępomyśleć czy to nie korozja. Spotkał się ktoś z was z czymś takim?
  • Przeważnie jest to smoła z drogi. Zwłaszcza na progach i przednich drzwiach. Jeżeli chodzi o plamki z rdzy to one na początku są jakby pomarańczowe. Mam kilka pod magnesami na karoserii. Nic strasznego.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Nie jestem przekonana do białego koloru, ale naprawdę super się prezentuje.


SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?