FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Czaran Pereła by dodan
  • Wszyscy się chwalą to i Ja pochwalę się moją perełką, no jeszcze nie miałem okazji:))
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Tak wygląda:)
    Rapid 1.jpg
    800 x 600 - 442K
    Rapid 2.jpg
    800 x 600 - 455K
    Rapid 3.jpg
    1000 x 600 - 530K
    Rapid 4.jpg
    1000 x 600 - 560K
    Rapid wejście.jpg
    1000 x 600 - 396K
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Śliczności.
    Ale czemu CZARAN? Może powinno być "Czaban"? ;)
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • ha,ha,ha:) Miało być po prostu czarna, czeski błąd, ale też fajnie:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Ten plastik na zderzaku o który był taki larum to chyba tylko na czarnym jakoś wygląda, nie rzuca sie tak mocno w oczy. Auto fajnie sie prezentuje, czern daje po oczach, wypucowane specjalnie na sesje zapewnie ;) 
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Super wyglada tylko szpeci ta rybka na klapie... no i co stalo sie drazkowi do zmiany biegow?
    Seat Leon ST FR | 1,4 TSI 125KM | MY17 | FR | Alor Blue | 0km :) | Hönigsberg
  • dzięki @gross81. Rapidek wypucowany tak normalnie jak się myje bez jakiś szczególnych polerek:) Najfajniejsze jest to, że ta osłona na zderzak jest bardzo dobrze dopasowana jak na nieoryginalny dodatek, no i na czarnym rzeczywiście dobrze wygląda:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • @fredi88 rybkę kierowniczka żona kazała nakleić więc nie miałem wyboru:)) a co z drążkiem jest nie tak? Od nowości taki jest
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Cb radio w dobrym miejscu. Którędy idzie przewód antenowy?
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Przewód antenowy idzie pod wykładziną koło progów
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Wygląda to jakby był skrócony i mieszek był za duży... Widocznie tylko na foto tak wyszło :)
    Rybki się "uczepiłem" bo ponoć kapelusz i rybka to znak rozpoznawczy skodziarzy hehehe
    Seat Leon ST FR | 1,4 TSI 125KM | MY17 | FR | Alor Blue | 0km :) | Hönigsberg
  • Ryba to znak pierwszych chrześcijan, nie wiem co ma wspólnego ze skodziarzami, pewnie tyle co kura na masce.
  • Na masce jest strzała indiańska i pióropusz. Ryba symbol ichtys ówczesny znak rozpoznawczy rysowany stopą, kijem na ziemi za jednym pociągnięciem. Obecnie bardzo popularny symbol również u świadków jehowy. Nomen omen też chrześcijanie.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Panowie nie musicie mi tłumaczyć co oznacza, bo doskonale to wiem. Nie zrozumieliście chyba o co chodzi... skoda jest postrzegana jako typowe auto dla dziadka kapelusznika na niedziele do kościoła i z powrotem, dlatego mówię, że rybka i kapelusz... choć sam mam to w pompie i w przyszłym roku chciałbym Spacebackiem z salonu wyjechać :)
    Seat Leon ST FR | 1,4 TSI 125KM | MY17 | FR | Alor Blue | 0km :) | Hönigsberg
  • @dodan gdzie wychodzi przewód na zewnątrz i gdzie stawiasz antenę?
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • @supermajku Doskonale wiem, że to pióropusz, dlatego właśnie napisałem, że ryba ma tyle wspólnego ze skodą co kura. To dla tych co wierzą w stereotypy, a nie znają prawdy.
    @Fredi88 Nie Tobie to tłumaczę, tylko pozostałym forumowiczom, dla potomności :)
  • @supermajku przewód w środku jest puszczony pod tą plastikową osłoną na progu, a nie jak wcześniej pisałem, że pod wykładziną. Potem leci pod tylne siedzenie i wychodzi w bagażniku. Na zewnątrz przewód wychodzi w miejscu styku na tylnie klapie szyby z blachą. I zaraz obok ustawiam antenę na klapie bagażnika z lewej strony.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Ja przewód na zewnątrz wprowadziłem przez górną część klapy. I się zastanawiałem jak można inaczej.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Nie jestem przekonany czy to jest dobry pomysł z wyprowadzaniem kabla przez górną częścią klapy bagażnika. U mnie skończło się suszniem bagażnika termowentylatorem przez cały dzień po jednodniowych opadach deszczu.
    Rapid LB |1,2 TSI 63 kW LPG | MY15 | Elegance Max | Błękit Race | 27500 | Hanysowo der Hauptstadt
  • A bo tutaj jest myk. Przed główną uszczelka Musi być z przewodu taki kapinos w kształcie "U". Bo po prostym przewodzie woda będzie cieknąć. W każdej taksówce przerabiany temat z wprowadzeniem przewodów do koguta.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Niestety przy tym ustawieniu anteny na kapie bagażnika w miejscu styku szyby i maski, też woda leci do bagażnika i też skończyło się tym, że wylałem 3 litry wody z miejsca na koło zapasowe i musiałem suszyć elementy tekturowe pod wykładziną:) Teraz po prostu jak pada deszcz na postoju chowam antenę do bagażnika, podczas jazdy woda nie dostaje się do bagażnika.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?