FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Co dostaliście Extra od Dilera za nieterminowe dostarczenie auta?
  • Witam

    W związku z nagminnym zjawiskiem jakim jest niewywiązywanie się przez dilerów z terminów dostarczenia zamówionej Skody, zakładam ten wątek by osoby które odebrały już auto z opóźnieniem, podzieliły się tym co dostały extra od dilera, co wynegocjowały, czy udało im się dostać jakiś rabat albo chociaż zwykłe słowo Przepraszam? Ułatwi to pewnie ew. negocjacje osobom które nadal czekają mimo iż termin z zamówienia już minął.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @gross81 Popieram! Czekam na Wasze wpisy, bo dilerzy czasami mówiąc kolokwialnie lecą w kule... za opóźnienia rekompensaty są wskazane.
  • Od dealera otrzymałem torbę z gadżetami Skody i wino, by nam się dobrze jeździło, mimo, że dealer wyrobił się w terminie 2 miesięcy, tak jak obiecał.
    LB 1,2 TSI 105 KM 2015 Active Max Błękit Pacific 30,5 kkm Bydgoszcz
  • no to tylko pozazdrościć i pochwalić dilera, mój dziś znowu przedłużył mi termin, proponuje komplet opon zimowych w ramach rekompensaty ale zadzwonie jeszcze do centrali zobaczymy co oni powiedzą
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @kp6: Kupowałeś u Bieranowskiego czy Konarzewskiego? Jakieś rabaty na przyszłe zakupy np. alufelg też dają?
    Rapid LB | 1.2 TSI 90KM | MY16 | Ambition MAX | Beż Cappuccino | 45 500km | 5,929L/100km | Bydgoszcz
  • witam, a czy ktokolwiek zamawiał rapida może w katowicach ? jak tam wygląda z terminami?
    Rapid LB |1.2 TSI | 110KM-6B | MY2016 |Style Max-Pakiet Dynamic | Błekit Race | 12000km | Katowice
  • Czy w tym roku też zdarzają się Wam duże opóźnienia i jakieś rekompensaty?
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • @michał123 opóźnienie wyniosło równy miesiąc, zamówienie 29-VII odbiór 20.X Z rekompensata było ciężko, początkowo mowa była o oponach zimowych, później diler szedł w zaparte i wolał już żebym zrezygnował z zamówienia niż miałby mi coś dodać wartościowszego (dowiedziałem sie w innym salonie ze trochę popłynął z tym zamówieniem odnośnie ceny jaką wynegocjowałem). Ostatecznie otrzymałem Pakiet przeglądów Basic na 4 lata wart 1065 i bony na akcesoria Skody na 2800.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • U mnie też może być ciężko z wynegocjowaniem czegokolwiek bo ponad 10000 rabatu udało się wytargać, ale odbiór mam po 4 m-cach od zamówienia, przynajmniej na razie. To jak Ci się udało jeszcze coś dostać mimo że dealer wolał żebyś zrezyzgnował?
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • Zgłaszałem temat do skody, kontaktowal sie ze mna jakis przedstawiciel regionalny ds.handlowych, on ponoć cisnął dilera ale tak naprawdę to u nich ręka ręke myje wiec wiele na tym nie zyskałem. Bony dawali wtedy kazdemu kto mial opoznienie w zamowieniu a przeglady to wszystko co diler mogl mi zaoferowac. Jesli nie zamawiales przedłużonej gwarancji i przeglądów basic to mozesz wyrwac teraz, za to salon nie dokłada wiec chętniej dodają, trudniej będzie z akcesoriami, dodatkami bo tu juz diler musi jechać po ich zarobku. Musisz sie trochę poawanturować, zagrozić rezygnacja bo inaczej sam diler pewnie nic ci nie da.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Zacząłem cisnąć skodę w poznaniu, ale żadnego odzewu na maile i telefony. Wszystko im się zbiera i planuję to dobrze wykorzystać. Dzięki za porady:)
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • Jak u Was obecnie z terminami i opóźnieniami?moja spóźniona już 2 tygodnie, ale podobno ma być do końca miesiąca. Orientuje się ktoś jakie rekompensaty obecnie od skody można "wyrwać"?
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • od dilera to pewnie nie wiele, a importer jako taki masowej obsuwy tak jak w zeszłym roku nie ma, wiec nie liczył bym ze mozna cos wyrwac :(
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • udało się komplet zimówek w cenie 2 sztuk i rabat na przeglądy.
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?