FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Wejście USB
  • Czy  można dopisażyć autko w wejście usb albo radio fabryczne w bluetooth. ew. jak to zrobić
    Radyjko podstawowe.
    Brałem samochodzik z placu z wyprzedaźy ale teraz pare rzeczy brakuje...
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Usb powinno się dać. Albo tu na forum albo na skodaclub jest temat z tym jak ktoś to robił, części do kupienia na allegro się zdarzają.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • bluetooth też się da.
    zestaw pa zamontowaniu i odblokowaniu w kompie działa nawet z bluesem.
    Rapid LB | 1.6 TDI 90KM | MY15 | Ambition Max, DSG, Xenony | Wawa
  • @Baachoo mam prośbę, czy mógłbyś opisać co trzeba zakupić i jak zamontować ( jeśli się da we własnym zakresie ) aby mieć usb i bluetooth ( jak rozumiem z pendrive-a można wtedy odtwarzać mp-3 ? dzięki z góry za odp.
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • również jestem zainteresowany podłączeniem bluetooth, co trzeba zakupić itp. do radia blues. gdzieś czytałem że powinno działać jak zestaw glosnomowiàcy. że da sie zrobic automatyczne wyciszenie muzyki podczas połaczenia itp odsłuchiwać muzykè z tel itp.... czy ktoś może opisać jak i jakimi czèściami to zrobic
    ..?)
  • A transmiter fm jako substytut?
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • http://xcarlink.pl/audi/35-audi-12-pin-sd-usb.html

    ja będę kombinować z czymś takim :) ale czekam na jakiś przypływ gotówki, od razu chcę kupić z bluetooth i zestawem głośnomówiącym.
    Rapid SB| 1.2 105 KM | MY14 | Ambition Komfort | Grafitowy | 36000km| Opolskie
  • Świetny pomysł. Emulator cd:) czego to ludzie nie wymyślą.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • @tosa
    kupiłem takie coś do Focusa. Moja rada to nie dokładać do bluetooth, działał tylko podczas słuchania MP3. Nie działał podczas normalnego słuchania radia. Koniecznie sprawdź w instrukcji czy tak jest dalej, czy też może coś poprawili.
    Rapid LB | 1.6 TDI CXMA 115KM | MY2016 | Ambition MAX| Biel Candy | Gorzów Wlkp.
  • sprawdzę ;) upewnie się, teraz pojawił się model tylko bluetooth i usb, bez konieczności kolejnych modułów ;) także upewnie się i dam znać ale to po wypłacie dopiero ( podobno regulacja z kierownicy wielofunkcyjnej )
    Rapid SB| 1.2 105 KM | MY14 | Ambition Komfort | Grafitowy | 36000km| Opolskie

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?