FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Wyprzedaż Rapida 2013
  • Ciekawe czy coś ciekawego zaproponują (w sensie ceny) :)
  • Też czekam na informacje. Chciałbym aby było coś w okolicach rabatu jaki był na początku 2013 r. czyli 12600 zł. Jakby tyle było było by super. Boję się jednak, że w tym roku mogą nie być tak hojni ale może miło nas zaskoczą. Jak będzie w okolicach 10000 zł to będę się cieszył bo mam już autko upatrzone i teraz czekam na wyprzedaż.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Dzisiaj byłem w salonie "z ulicy", cena wersji Ambition z silnikiem TSI 100 KM zaproponowana przez sprzedawcę to ok 52 tys. (katalogowo ponad 60 tys), ale z sugestią że jeszcze da się coś utargować. Czas oczekiwania - około 3 miesiące.
  • Pojawiły się reklamy i informacja o wyprzedaży rocznika 2013.
    1. http://www.skoda-auto.pl/oferta/Pages/wyprzedaz-rocznika-2013.aspx
    2.

    3.


    Rabaty nie są tak duże jak rok temu ale też nie jest źle.
    Jest tylko jeden mały problem. Na liście nie ma Rapida Liftback a akurat ten mnie interesuje!
    Oby to była pomyłka i poza wersją Spceback wersja Liftback też była objęta rabatami.

    Pozdrawiam
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • ale to dziwne że chcą sprzedawać Liftbacka bez rabatu ?? Przecież każdy "normalny" klient jak ma wybór to wybierze za tą samą cenę rocznik 2014 a nie 2013!
  • I jest....
    W środę rano się pojawiło oficjalnie.
    http://www.br.skoda-auto.pl/microsites/sellout/
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • no to w sumie całkiem konkretny ten rabat... 9700zł to nie tak źle.

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?