FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Kolor Błękit Pacyfic
  • Ja kupilem rapida z bezplatnym lakierem blekit pacific i okazalo sie ze jest pelno miejsc zle polakierowanych, jak ktos ma ten kolor niech da znac, chetnie bym porownal
    rapid SB/1.2tsi 90KM/RM2016/ambition max/błękit pacyfic/2500/Łódź
  • Ja mam ten kolor i nie widzę na nim by były jakieś niedoróbki.
    Wszystko raczej jest ok, tak jak być powinno :-)
    Rapid LB I 1,2 TSI 90KM I MY 2016 I Ambition MAX I Błękit Pacific I 230km I 18.12.2015 I Łódź
  • do rasz
    na pewno masz jakieś niedoróbki, ja oglądałem 3 inne sztuki jak zobaczyłem fatalne wykonanie powłoki lakierniczej u siebie i było tak samo.
    Sprawdź sobie na wewnętrznej części progów szczególnie przy tej naklejce w tylnej części, oraz drzwi tylne od strony zawiasów. Widzę że jesteś z łodzi wiec w wolnej chwili możemy się jakoś umówić i porównać nasz auta. Ja zgłosiłem reklamacje do producenta i przyznał mi racje, teraz diler ma poprawić te niedoróbki. 
    Jak sprawdzisz u siebie to daj znać, ja mam auto od 01.2016
    rapid SB/1.2tsi 90KM/RM2016/ambition max/błękit pacyfic/2500/Łódź
  • Ja bym nie chciał auta "poprawianego " przez dealera. Nowe auto i już do malowania ? 
    Żądałbym nowego.
    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn
  • po protokole odbiorczym to sobie mozna zadac. Nie ma szans. Tylko poprawa wchodzi w gre bo jest gwarancja. A w salonie nie zobaczylem tych usterek, nawet do glowy mi nie wpadlo aby cale auto sprawdzac. 
    rapid SB/1.2tsi 90KM/RM2016/ambition max/błękit pacyfic/2500/Łódź
  • No ostatnio był poruszany temat odbioru auta i jednak trzeba wszystko sprawdzać zanim się odbierze. Ogólnie to jestem ciekawy jak ten lakier wygląda i co to będą za poprawki.
    Twierdzisz ze widziałeś kilka takich samochodów w tym kolorze i miały wady ?
    Zamieść jakieś zdjęcia tej "fatalnie wykonanej powłoki". 
    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn
  • Szczerze powiem przyglądam się w tych miejscach o których mówisz i nie widzę tam nic szczególnego. Może faktycznie podeślij zdjęcia tych niedorobek lub opisz bardziej na czy one polegają. W wolnej chwili możemy się tez spotkać tylko w najblizszym czasie może być to trudne.
    Rapid LB I 1,2 TSI 90KM I MY 2016 I Ambition MAX I Błękit Pacific I 230km I 18.12.2015 I Łódź
  • Jest tak slabo polakierowane jak pod maska silnika, widac podklad. Jasny blekitny kolor. Dla mnie jest to nie dopuszczalne. 
    Mam jeszcze pytanko czy jak masz zimny silnik np. rano to chodzi on glosniej od 1800 obrotow do momentu zlapania ok 60-70 stopni, slychac taki warkot.
    Wysle zdiecia w wolnej chwili
    rapid SB/1.2tsi 90KM/RM2016/ambition max/błękit pacyfic/2500/Łódź
  • @lukaszzzzzxx ten widoczny podkład jest na zewnątrz karoserii ? Jak mogłeś takiego czegoś nie zauważyć?

    PS. Uzupełnij stopkę bo nie wiadomo nawet czym jeździsz i mogę domyślać się że jeździsz DIESLEM który z natury pracuje głośniej. Domyślam się że masz 1.2 TSI 110 KM i odpowiadam że ten warkot jest charakterystyczny i raczej normalny, a tak wgl to benzyniaki 16 zaworowe częściej tak pracują, taka ich natura.
    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn
  • @maciektsi Swietne domysly, najpierw ze jezdzi dieslem a potem TSI :)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • nie widoczne jest pod maską, i na wewnętrznych częściach progów jak się drzwi otworzy i obok zawiasów. Ale masz ten warkot głośniejszy jak zimny silnik? chodzi o 1.2 tsi
    ------
    w 1.4 16v tak nie było dlatego pytam. Silnik po złapaniu temperatury ewidentnie cichnie. Mam tak  od nowości więc chyba tak jest. Ale po tym jak pomalowali auto to już nic nie jestem pewny. 

    MOD; Edytuj własne posty! Nie piszemy postów jeden pod drugim
    rapid SB/1.2tsi 90KM/RM2016/ambition max/błękit pacyfic/2500/Łódź
  • Ja mam ten lakier i wszystko ok . Jak coś też z łodzi ;)
    Rapid SB / 1.2 MPI 75km / MY15 / Active Max / Błękit Pacyfic / 5000KM / Łódź
  • @gross81 dlatego tak napisałem bo można strzelać czym się jeździ jak się pisze o problemie a nawet nie poda co ma pod maską. W ciemno ciężko coś powiedzieć :-) 
    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn
  • Do spaceback2015
    Proponuje sie spodkac i zobaczysz ze znajde u ciebie tez niedorobki lakiernicze
    rapid SB/1.2tsi 90KM/RM2016/ambition max/błękit pacyfic/2500/Łódź

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?