FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Pakiet TV Canal+ Entry+

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
  • Witamy!
    na internetowym forum Skody Rapid - rapidklub.pl Znajdziesz tutaj informacje o nowej Skodzie RAPID Zapraszamy do dyskusji.
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • Witajcie, fajne forum :)
    ciekawe czy skoda rapid będzie hitem ;-) pozdrawiam wszystkich
  • również witam na forum Rapida!
  • Witam forumowiczów!
  • Witam Wszystkich.
  • Witam zacnych forumowiczów.
    Pozdrawiam, Gregu
  • Witam również i pozdrawiam!
  • Witam witam
  • Witam wszystkich i zapraszam do dyskusji...
  • Jak to mawiał mój kolega - ogień na tłoki, siwy dym z rury i czarne chmury :-) Pozdrowionka
    Rapid LB|1.2TSI 105KM|
  • Witam wszystkich. Mam nadzieje że forum rozwinie się do mega wielkiego i ogólnokrajowego.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Witam Rapidowców
  • Czy ktoś ma jakieś wrażenia z jazdy rapidem 1,2 77kW (105kM)
  • Dzisiaj byłem w salonie obejrzeć mojego Rapidka. W końcu dotarł :) Dostałem dokumenty i jutro idę zarejestrować. Może na weekend uda się wyjechać z salonu.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Gratulacje :-) Masz już MY14, jak zmiany, coś na dzień dobry poza trójramienną kierownicą rzuciło Ci się w oczy ?
    Szerokości :)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • trójramienna kierownica, i szaro satynowa wstawka na desce rozdzielczej,na wysokości wlotów powietrza, która dodaje smaku.Wygląda identycznie jak tu
    http://cars4test.com/wp-content/uploads/2013/07/2014-Skoda-Rapid-Spaceback-Interior-View.jpg
    Dodatkowo zauważyłem chromowany pierścień dookoła włącznika świateł.
    Dzisiaj zrobiłem 30 km po Krakowie. Średnie spalanie wyszło 7,2l/1000. Przy średniej prędkości 35 km/h.
    Przy tankowaniu zauważyłem pierwszą głupotę Skody. Zdrapka do szyb jest włożona w klapkę paliwa która nie jest blokowana po zamknięciu centralnego zamka. Więc znając polskie warunki zniknie po kilku dniach.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Podobno w wersji Spaceback klapka ma być blokowana na dzień dobry a w liftbacku mają to w późniejszych tygodniach wprowadzić.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • ja muszę skorygować poprzednią wypowiedź. Nie jest chromowany pierścień włącznika świateł, a sam włącznik świateł (część chwytna)
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Również witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy Skody Rapid (ale to się dopiero z czasem okaże czy szczęśliwych). Ja zakupiłam Skodę Rapid 1,6 TDI 105 KM 4 tygodnie temu i ta radość mi powoli mija. Mam nadzieję, że to się zmieni.
  • @Ewa możesz powiedzieć dlaczego ta radość mija ?
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Podczas odbioru mojej Rabci zauważyłam,że silnik nie ma osłony i jakież było moje zdziwienie jak handlowiec próbował mi wmówić, że w tej wersji silnik osłony nie posiada hahaha. To nie wiem w jakiej posiada, gdyż kupiłam Skodę Rapid w wersji Elegance. No, ale udało się osłonę założyli. Przejechałam 200 km i kierowca z Mercedesa Actrsa tak się zapatrzył, że wjechał mi w tył Rabci. Totalna załamka. Szkoda nie duża bo tylko pęknięty tylni zderzak, ale jednak. Zderzak wymieniony, jest ok. Po przejechaniu ok 450 km zaczęło coś w samochodzie rzęzić przy obrotach powyżej 1500, taki głośny metaliczny odgłos. Pojechałam do serwisu, ale niestety nie zlokalizowano przyczyny. W najbliższych dniach znowu ją odstawię zobaczę co wymyślą. Wydaje mi się, że to będzie coś z klimą, oby. No i tyle. Jak będę wiedziała co to jest, to oczywiście napiszę.

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?