FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
  • No witam wkoncu skusiłem się zapisać do was rapidka mam od dwóch lat i narazie jestem zadowolony z niego chodź jest to bidaedyszyn z dość sporym już przebiegiem ale zacnie daje radę 
  • Dzień dobry wszystkim. Jestem posiadaczką Rapida 1,6 diesel 105KM. Ma już nakulane ponad 200tys. Pozdrawiam innych użytkowników :)
    Rapid SPB | M5F 1,6 TD CAYC 105KM | MZL | 2013 | Ambition | Srebrny | 205000 | Poznań
  • Witamy serdecznie! Wszystkiego najlepszego w nowym roku!
    :D

    Uzupełnijcie stopki i nie wahajcie się zadawać pytania. Kto wie, może nawet doczekacie się wykrętnej odpowiedzi?
    ;D
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Witam wszystkich serdecznie 
    Rapid/1.0/ 95KM/2019r.
  • Hej, witam wszystkich. Mam 1.0 TSI 110km 2017r Kareta - zabawne tłumaczenie liftbacka w urzędzie????. Pozdrawiam Łukasz 
  • Elo Przywitam sie z moim nowym nabytkiem 1.6 tdi 90km 220 nalotu i obybdrugie tyle bezawaryjnie 

  • Cześć wszystkim! Między innymi dzięki temu forum odważyłem się na zakup Rapida i postanowiłem założyć tu konto.
    Rapid LB | 1.0 CHZC 110 KM | MY18 | Ambition | Beżowy Cappucino metalik

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?