FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
  • Witam.
    Dziękuję za przyjęcie do waszego grona :)
    Rapida LB | 1.0 110KM | 2018 | Ambition z dodatkami | Blue Race | 42tyś i rośnie | Śląsk
  • Witam wszystkich :)
    Skoda Rapid SB|1.2 TSI 86KM|MY14|Ambition|Czarny|64000km|Kraków
  • Witam wszystkich!
    Rapid LB| 1.2 TSI CJZC 90KM| MY16| Ambition| Czerwony FL3K| 115000km| Warszawa
  • Dzień Dobry! Witam posiadaczy Rapida. U mnie wersja ala Monte Carlo Czerwono-Czarna z dachem szklanym i silnikiem 1.4TSI 122KM DSG.
  • Witam wszystkich :) Pierwsza Skoda Rapid w rodzinie 1.6 tdi 105 CAYC :)
  • Witam wszystkich i zachęcam do uzupełnienia stopki o info jaki silnik, który rok, jakie wyposażenie oraz z jakiej miejscowości. Bezawaryjności.
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska
  • Dzień dobry :)
    R 1.0 tsi 110 :)

  • Cześć, kłania się właściciel Toledo IV 1.4 TSI.
  • Witam wszystkich!
    Jestem tu nowy. Skoda Rapid 1.6 TDI 90KM rocznik 2014. Pozdrawiam.
    Rapid SB | 1.6 TDI 90KM | 2014 | Active | Grafit | 163000 km | Wrocław
  • Cześć wszystkim,
    od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem Rapid'ki. Kolejna przygoda z marką Skoda (wcześniej była Octavia 2FL). Auto zakupione w wersji "biedak". Do tej pory ogarnięte nowe radio (był Blues, jest 7" Android z kamerą cofania od Majfrenda) i manetki z TRIP, plan na najbliższe dni - wymiana BCM i dołożenie tempomatu, kolejne kroki to pilot centralnego zamka i modyfikacja Car-Audio i Chip. Mam nadzieję, że na forum znajdę wiele inspiracji Waszymi pomysłami i poradami, oraz że będę w stanie odwdzięczyć się swoimi. Pozdrawiam - Michał
    Rapid LB | 1.2 CBZA | MY15 | Active | Silver | 196000km | Wrocław
  • Witamy @pre100n. Gratka zakupu i bezawaryjności.  Oczywiście mile widziany wątek że zdjęciami. Na pewno pomożemy. Jest Nas tu trochę.
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska
  • #Rapidowcy Pozdrawiam i nisko kłaniam się. 
    Rapid SB | 1,4 TDI 90KM | MY15 | DPF Edition | Niebieski | 160600 | Kujawsko-pomorskie
  • Witajcie, nabyłem MY17 1.2+LPG 90KM i dołączyłem do Waszego grona ;)
  • Witam formumowiczów, Rapidem jeżdzę już prawie 5 lat ale dopiero teraz zdecydowałem się przyłączyć do klubu. Cieszę się na współpracę.
    Rapid LB | 1.2 CJZD 110KM+LPG | MY16 | Style+ | Zielony Rally | 69200km | Mladá Boleslav
  • Witam i pozdrawiam Wszystkich serdecznie.
    Rapid SB | 1.2 CJZC 90KM | MY!5 | Srebrny | 150 000 | Wrocław
  • Witajcie. Rapida co prawda nie produkują już na Europę, ale mi się zawsze podobał, więc jak przyszło do kupowania samochodu to sobie go kupiłem. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Hej!
  • Cześć. Jestem właścicielem Skody Rapid już dwa lata (wcześniej była Fabia II Combi w TDI'ku) i wielokrotnie tu zaglądałem, aby uzyskać wartościowe informacje. Teraz w końcu zdecydowałem się zarejestrować. Może będę w stanie pomóc innym użytkownikom. Pozdrawiam serdecznie.
    Rapid LB | 1.0 TSI 110KM | MY19 | Style | Blue Denim | 42 000km | Kraków
  • Witamy i do zobatrzenia w KRK.
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska
  • witajcie. Jestem właścicielem Skody Rapid 1,6 TDI z 2017 .pozdrawiam.
    Rapid SB 1,6 TDI 116 KM -CXMA 2017 Ambition Srebny 200tys Zamość
  • Dzień dobry. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
    Rapid LB | 1.4 TSI 122KM DSG | MY13 | Elegant | Beżowy Capucino | 15000 | Chodzież

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?