FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Geometria w ASO?
  • Witam

    Wiecie może czy ustawienie geometrii zawieszenia jest robione w ramach gwarancji producenta? Czy w ogóle w takim ASO znają sie na tym? 
  • Mają sprzęt i się znają, sama geometria gwarancji nie podlega, ale jeśli w ramach gwarancji wymieniają coś co ma wpływ na geometrie, to ustawiają. 
  • Czyli nawet jesli auto wymaga ustawień to i tak za darmo tego nie zrobią?Ile  by to mogło kosztowac u nich?
  • Miałem skoszoną kierownicę i otrzymałem odpowiedź ASO, że do 5000km geometrię zrobiliby na gwarancji, a tak to jest to usługa płatna... w promocji za geometrię i zbieżność w ASO płaciłem 145pln.  Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • 65zl zbieżność ustawiana klasyczną metodą laserową, natomiast 130 zl geometria 4 kół Bosch serwis najlepsza brama do ustawiania i pomiarów geometrii tak wyglądają ceny we Wrocławiu w warsztatach niezależnych.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Potwierdzam, byłem na gwarancyjnej poprawce geometri w ASO. Usługa bezpłatna do 5000 km.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Grafitowy Metalic | ok 80 kkm | DW | Ø 6,7 l/100 km
  • A mi za ustawienie kierownicy (geometria? wystarczyła by zbieżność...) zaśpiewali...
    240 zł (!!!) w ASO u Krotoskiego w SZ na Struga.
    Się uśmiechnąłem i powiedziałem, że se sam zrobię...
    Zbieżność byle gdzie kosztuje 50..80 zł.
    Taka sytuacja.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Ja też byłem na poprawce geometrii przy przebiegu 1800 km, zrobili w ramach gwarancji.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • van_daal w tym Szczecinie to chyba na łeb upadali !!!
    W moim ASO powiedziano mi jasno i wyraźnie......" do 5000 ustawienie zbieżności i geometrii jest bezpłatne. Do tego przebiegu auto może sie układać i wówczas potrzebne są drobne korekty."
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Grafitowy Metalic | ok 80 kkm | DW | Ø 6,7 l/100 km
  • No tak... Ale ja mam już ponad 5k km.
    Umówiony jestem na jutro na elektrykę: sterownik świec i korekta prędkościomierza.
    Gadałem z moim dilerem i umówiliśmy się, że jak będę auto oddawał na poprawki mechaniczne (m.innymi świst powietrza) to on zagada i może zrobią mi tę kierownicę za mniej albo za free.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?