FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Brak ogrzewania
  • Panowie mam pytanie dzisiaj zauważyłem ze nie mam ogrzewania w samochodzie. Mam climatronik cały czas załączony na 22 st. I caly czas podaje zimne powietrze nawet po przejściu na manualne sterowanie grzania. Auto się grzeje może troszkę dłużej niż zwykle ale temp trzyma, temp. oleju dochodzi do 80 i tez trzyma. Co to może być??
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort + inne | Czarny Magic perlowy 1Z1Z | 15200km | Jaworzno
  • Czujnik temperatury zewnętrznej - tak miałem w Sejmie, minus 20 na zewnątrz a on pokazuje że jest plus 30 i daje klime na maksa.
    Rapid LB | 1.2 MPI + lpg 75 KM cgpc | MY 2015 | Ambition MAX | biały | 333 000 km | mazowieckie
  • Ale temperaturę mi pokazuje raczej dobrą ze jest na zewnątrz. Nie  grzeje nawet jak wyłączę klimę i dam ręcznie na HI grzania.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort + inne | Czarny Magic perlowy 1Z1Z | 15200km | Jaworzno
  • Poziom plynu chlodniczego sprawdzales?
    Seat Leon ST FR | 1,4 TSI 125KM | MY17 | FR | Alor Blue | 0km :) | Hönigsberg
  • Tak jest pomiędzy min. max
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort + inne | Czarny Magic perlowy 1Z1Z | 15200km | Jaworzno
  • A może to być przez niedoładowany akumulator bo auto stało dość długo w garażu blaszanym?? I przez to samochód wyłącza zbędne urządzenia kosztem użytkownika??!!
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort + inne | Czarny Magic perlowy 1Z1Z | 15200km | Jaworzno
  • 1. Uszkodzony albo zablokowany siłownik lub zawór nagrzewnicy (element wykonawczy)
    2. uszkodzone wyjście sterujące powyższym elementem w climatroniku
    3. przerwa w obwodzie el. powyższego (wtyczka, kabelek itp.).
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Dziwna sprawa, niedawno wyjeżdżałem z roboty i wszystko wskazuje na to że ciepło wróciło. Teraz sprawdzałem i we wszystkich kierunkach powietrze dmucha i silniki słychać ze klapy otwierają także nie wiem co mogło spowodować że auto nie grzało.
    oczywiście dzwoniłem do dwóch serwisów ale do żadnego się nie dodzwoniłem.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort + inne | Czarny Magic perlowy 1Z1Z | 15200km | Jaworzno
  • 100% racji teraz juz nawet dodzwonić się nie da ;)
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Myślę że trzeba podpiąc komputer, bo mi to wygląda na usterkę Climatronica, a konkretnie silniczka klapy nagrzewnicy
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Teraz od kilku dni jest wszystko ok. Pod koniec marca jadę do serwisu na przegląd wiec poruszę ten temat, może komputer cos wykaże.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort + inne | Czarny Magic perlowy 1Z1Z | 15200km | Jaworzno

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?