FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Odpada lakier - klamka
  • Witam. W dniu dzisiejszym pojawił się taki oto problem.. Z klamki wewnętrznej po stronie pasażera odpada chrom... Nie ma tutaj mowy o zadrapaniu pierścionkami itp. klamka ma wyraźnie zaostrzoną kawędź w stosunku do innych i od tych miejsc lakier zaczyna się łuszczyć... Auto jest z końca lipca i ma nieco ponad 8000 km przebiegu... Co robić ? ASO i gwarancja - są szanse ? Czy dorwać klamkę i samemu zmieniać?
    DSC_0029.JPG
    1000 x 562 - 175K
    DSC_0032.JPG
    1000 x 562 - 185K
    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn
  • Z ASO przynajmniej spróbuj. Nic nie kosztuje.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Kurczę,mam to samo.Na wtorek jestem umówiony do ASO to spróbuję zadziałać.
    SB-1,2MPI +lpg,MY2015/Ambition Max/Srebrny Brilliant metalizowany/Zielona Góra
  • Wada wtrysku klamki, a potem ktoś dopuścił do chromowania. Chrom elektrolityczny w pierwszej kolejności pokrywa drobne małe elementy, czyli w tym wypadku grad z wtrysku. Uważam, że ASO powinno uznać reklmację.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Ja też na wtorek "Spokojnie, zrobimy tak żeby było dobrze"

    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn
  • Jestem po wizycie w ASO.Robiłem wymianę oleju i przegląd gazu po 15tkm.Przy okazji pokazałem klamkę i dostałem "burę",że nie powiedziałem o niej umawiając się na wizytę,bo już by była wymieniona.Niestety teraz muszę pojechać jeszcze raz,jak klamka dotrze do ASO.
    SB-1,2MPI +lpg,MY2015/Ambition Max/Srebrny Brilliant metalizowany/Zielona Góra
  • Ja dziś byłem w ASO i została zrobiona dokumentacja FOTO. Teraz tylko czekam na telefon. Z tego co sam sprawdzałem oraz ASO to klamka prawdopodobnie nie występuje oddzielnie
    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn
  • Klamka w dniu dzisiejszym zmieniona a dokładniej cały boczek drzwi gdyż jest to tak porobione że klamka luzem nie występuje.


    Tapicerka normalnie kosztuje 1200 PLN. Podobno juz kilka przypadków tego było na gwarancji.
    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn
  •  No to niezłe simply clever :) Po gwarancji wymiana klamki 1200 pln.
  • Plus robocizna. Co ciekawe przypadek o którym mi mówiono dotyczył również strony pasażera..
    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn
  • Ja już po wymianie klamki czyli cały boczek przednie prawe drzwi. Wymiana na gwarancji.
    Rapid SB/1.2 CBZB 105 KM/MY 15/Elegant/Czarny Magic/28000/Leszno

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?