FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Pakiet TV Canal+ Entry+

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Panel klimatyzacji - problem
  • Witam kolegów, pojawił mi się mały problem otóż "padł" mi panel klimatyzacji manualnej (brak podświetlenie nie da się włączyć klimy i obiegu zamkniętego), nawiew działa.

    Ktoś już miał wcześniej taki problem ? Myślicie żeby od razu panel kupić ? czy rozwiązanie może być bardziej błahe ?
    Tak jakby w ogóle prąd nie dochodził, a warto przed latem klimę mieć :)

    Pozdrawiam

    Skoda rapid spaceback 2014, 1.2 tsi 105km  
    Rapid SB| 1.2 105 KM | MY14 | Ambition Komfort | Grafitowy | 36000km| Opolskie
  • Może bezpiecznik ? 
    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn
  • @Tosa - zamiast panelu lepiej kup nowy samochód. A tak na poważnie to obstawiam bezpieczki, lub poluzowała się jakaś wtyczka pod panelem. Skoro mechanicznie działa ok to raczej nie wina panelu.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • jeszcze trochę muszę przejeździć niestety zanim na cokolwiek innego będzie mnie stać...
    a co do bezpieczników to właśnie myślałem który, ale z tego co szukałem w książce to nie ma samodzielnego bezpiecznika odpowiadającego akurat za ten pojedynczy panel klimatyzacji i samą klimatyzację... 9 - jest sprzężona ze spryskiwaczami, podnośnikami szyb ( a to wszystko działa ), 23 - oświetlenie wnętrza to całe by padło a nie tylko panel :/ hmmm mam zagwozdkę, na weekend postaram się jakiś panel zdobyć i zobaczę bo wczoraj ciemno jak w d.. jak się za to zabrałem. Jak ktoś będzie mieć jeszcze jakiś pomysł to proszę o radę.  
    Rapid SB| 1.2 105 KM | MY14 | Ambition Komfort | Grafitowy | 36000km| Opolskie
  • Zamiast kupować panel, najpierw wyciągnij stary i zobacz czy się wtyczka nie wypięła... Bo wszystko na to wskazuje. Jeśli spaliłaby się sama żarówka, to działałoby AC i obieg wewnętrzny. Jeśli padło wszystko na raz to nie ma zasilania...
    Seat Leon ST FR | 1,4 TSI 125KM | MY17 | FR | Alor Blue | 0km :) | Hönigsberg
  • Wymienione ;) trochę przy tym roboty jest ale działa i wszystko ok
    Rapid SB| 1.2 105 KM | MY14 | Ambition Komfort | Grafitowy | 36000km| Opolskie
  • @Tosa - wymieniłeś panel? Mam nadzieję, że zrobiłeś jakieś fotki lub manuala dla nas :-) 
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Podłącze się pod ten temat i zadam pytanie. W rapidzie nie ma opcji, żeby był nawiew na twarz oraz na nogi jednocześnie. Można to trochę rozwiązać poprzez ustawienie pokrętła pomiędzy nawiewem na nogi i nawiewem na twarz. Czy takie ustawienie nie działa niekorzystnie na mechanizm klimatyzacji i można coś popsuć w dłuższym okresie?
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110KM | MY16 | Ambition MAX | Beż Cappuccino Metalic | 90k | dolnośląskie

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?