FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Panel klimatyzacji - problem
  • Witam kolegów, pojawił mi się mały problem otóż "padł" mi panel klimatyzacji manualnej (brak podświetlenie nie da się włączyć klimy i obiegu zamkniętego), nawiew działa.

Ktoś już miał wcześniej taki problem ? Myślicie żeby od razu panel kupić ? czy rozwiązanie może być bardziej błahe ?
    Tak jakby w ogóle prąd nie dochodził, a warto przed latem klimę mieć :)

Pozdrawiam

Skoda rapid spaceback 2014, 1.2 tsi 105km  
    Rapid SB| 1.2 105 KM | MY14 | Ambition Komfort | Grafitowy | 36000km| Opolskie
  • Może bezpiecznik ? 
    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn
  • @Tosa - zamiast panelu lepiej kup nowy samochód. A tak na poważnie to obstawiam bezpieczki, lub poluzowała się jakaś wtyczka pod panelem. Skoro mechanicznie działa ok to raczej nie wina panelu.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 80000 km| Kraków
  • jeszcze trochę muszę przejeździć niestety zanim na cokolwiek innego będzie mnie stać...
    a co do bezpieczników to właśnie myślałem który, ale z tego co szukałem w książce to nie ma samodzielnego bezpiecznika odpowiadającego akurat za ten pojedynczy panel klimatyzacji i samą klimatyzację... 9 - jest sprzężona ze spryskiwaczami, podnośnikami szyb ( a to wszystko działa ), 23 - oświetlenie wnętrza to całe by padło a nie tylko panel :/ hmmm mam zagwozdkę, na weekend postaram się jakiś panel zdobyć i zobaczę bo wczoraj ciemno jak w d.. jak się za to zabrałem. Jak ktoś będzie mieć jeszcze jakiś pomysł to proszę o radę.  
  • Zamiast kupować panel, najpierw wyciągnij stary i zobacz czy się wtyczka nie wypięła... Bo wszystko na to wskazuje. Jeśli spaliłaby się sama żarówka, to działałoby AC i obieg wewnętrzny. Jeśli padło wszystko na raz to nie ma zasilania...
    Seat Leon ST FR | 1,4 TSI 125KM | MY17 | FR | Alor Blue | 0km :) | Hönigsberg
  • Wymienione ;) trochę przy tym roboty jest ale działa i wszystko ok
  • @Tosa - wymieniłeś panel? Mam nadzieję, że zrobiłeś jakieś fotki lub manuala dla nas :-) 
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 80000 km| Kraków
  • Podłącze się pod ten temat i zadam pytanie. W rapidzie nie ma opcji, żeby był nawiew na twarz oraz na nogi jednocześnie. Można to trochę rozwiązać poprzez ustawienie pokrętła pomiędzy nawiewem na nogi i nawiewem na twarz. Czy takie ustawienie nie działa niekorzystnie na mechanizm klimatyzacji i można coś popsuć w dłuższym okresie?
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110KM | MY17 | Ambition MAX | Beż Cappuccino Metalic | 45k | dolnośląskie

PONIŻEJ RÓŻNE OFERTY SPONSOROWANE KTÓRE WSPOMAGAJĄ RAPIDKLUB.PL
są to linki afiliacyjne lub reklamy (mamy nadzieję że Wam przydatne, dziękujemy za wsparcie)

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!

Ostatnie wiadomości:

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen

ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?