FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Climatronic - sygnalizacja włączonej klimatyzacji
  • Pytanie prozaiczne, proszę jednak o info, otóż po włączeniu klimatyzacji przyciskiem A/C klimatyzacja działa i wszystko jest ok, na cyfrowym panelu pojawia się informacja w postaci ikonki A/C, natomiast sam przycisk po włączeniu nie jest podświetlony na kolor żółty, moje pytanie brzmi czy tak jest i być powinno, czy jest to jednak jakiś problem. Pytam, gdyż do tej pory jeździłem autkami wyposażonymi w w klimę manualną, wyjątek stanowił VW Passat B6 należący do ojca, gdzie po włączeniu klimy przycisk A/C w climatronicu się świecił. Proszę o info i pozdrawiam!
    Rapid SB I 1.2 TSI 90KM CJZC I MY16 I Ambition MAX+Audio+Sunset+Climatronic I Czarny Magic perłowy I Na dotarciu ;-) I Łódź
  • W tej wersji Climatronica przyciski po załączeniu poszczególnych funkcji nie są podświetlane w inny kolor. Informacja co zostało włączone wyświetla się na wyświetlaczu. Tak samo jak zmienisz kierunek nawiewu to wtedy masz odpowiedni symbol na wyświetlaczu.
    Wyjątek stanowi włączenie funkcji szybkiego odparowywania szyb. Wtedy przycisk też jest inaczej podświetlony. W każdym razie tak jest w autach do MY15. W MY16 nie wiem ale klimatyzacja jest ta sama tylko jest trochę inny układ klawiszy więc może tam też ten klawisz jest inaczej podświetlony jak jest włączona funkcja.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Dzięki za szybką odpowiedź, wychodzi na to, że faktycznie jest tak samo, potwierdza się u mnie to co napisałeś, nie przeszkadza mi to, tyle, że głowa spokojniejsza, że "tak ma być" i że jest ok. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam!
    Rapid SB I 1.2 TSI 90KM CJZC I MY16 I Ambition MAX+Audio+Sunset+Climatronic I Czarny Magic perłowy I Na dotarciu ;-) I Łódź

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?