FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Alu felgi MATONE
  • Jeśli ktoś z Was by dostał takiego kobla jak ja na punkcie felg Matone to pomogę - nr. katalogowy felg jako akcesoriów: 6V0071495A 8Z8

    Numer otrzymałem od Skody i dopiero z nim mogłem się udać do salonu - a różnica jest spora, bo felga standardowo póki co jest dostępna tylko jako część w kwocie 800-900zł za sztukę (!). Po numerze katalogowym można ją dostać jako akcesoria w kwocie max. 600zł za sztukę chyba że dostaniecie rabat od salonu ;) Miałem fart bo w magazynie centralnym w Poznaniu był dostępny jeden komplet do ściągnięcia w ciągu 24h - oczywiście jeśli ktoś byłby zainteresowany to na zamówienie pewnie będzie możliwość sprowadzenia ale to już wymaga czasu. 

    Efekt końcowy jak na zdjęciu :) 
    1.jpg
    3840 x 2160 - 3M
    DSC_0033.JPG
    3840 x 2160 - 3M
    Rapid LB | 1.0 110KM CHCZ | MY18 | Ambition Max | 163200km | Sosnowiec
  • Mój Rapid MY 2016 był konfigurowany na felgach Carme 15" ale że był to okres gdy wchodził 2016 a salon nie miał jeszcze nowych katalogów to wiele rzeczy było z 2015 ale gdy R przyjechał i stał na MATONE to nic tylko wielki uśmiech że nie przyjechał na zamawianych Carme :D Była to pozytywna niespodzianka :)
    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?