FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Lampa lewa tył Liftback
  • Witam
    Potrzebuję pilnie na piątek lampę tylną do skody rapid Liftback.
    Czy ktoś zna nr katalogowy tej lamy?
    W salonie podali mi 5J H945 111, ale według tej aukcji ona jest do spaceback-a http://allegro.pl/lampa-tyl-tylna-lewa-skoda-rapid-5jh945111-nowa-i5123014673.html
    Czy jesteście w stanie mi jakoś pomóc? W salonie żądają za tą lampę 450zł!! Czyste zdzierstwo!
  • Lewe tylne światło do Rapida SB ma oznaczenie fabryczne  5JJ945111 lub 5JJ945095. Jest to klasyczny klosz, bez żarówek, bez nośnika żarówek.
    Jego cena w Czechach to od 1993 koron.
    Lewe tylne światło do Rapida LB ma oznaczenie fabryczne  5JH945111 lub 5JH945095. Jest to klasyczny klosz, bez żarówek, bez nośnika żarówek.
    Jego cena w Czechach to od 1628 koron.
    Lewe tylne światło do Rapida SB ma oznaczenie fabryczne  5JJ945111A. Jest to klasyczny klosz, PRZYCIEMNIANY, bez żarówek, bez nośnika żarówek.
    Jego cena w Czechach to od 2239 koron.

    linki np:
    http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/5jh945111-zadni-leve-svetlo-rapid-skoda-21544.html
    http://zadni-svetlomety.heureka.cz/zadni-leve-svetlo-rapid-hella-5jh945111-skoda-rapid/

    Wracając do tematu: na piątek, przy czwartkowym święcie, trudno będzie Ci znaleźć tańszy klosz. Gdyby nie czas - to na następny tydzień miałbyś za ok. 280 oryginał z Czech.

    PS> Nie masz swojej stopki. Jak ją uzupełnisz - będzie łatwiej nawiązać kontakt czy wymianę info.  
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Dzięki wielkie, no to pozostają mi używki niestety. :/
  • A może zamiennik nowy w Inter Cars ?
    Rapid SB I 1.2 TSI 105KM I MY15 I Ambition Max I Warszawa
  • A gdzie widziałeś taki zamiennik?
  • W Inter Cars kupiłem kiedyś (zamiennik) tylną  lampę do astry II za niewiele ponad 100 zł. Nie wiem czy mają lampy do Rapida ale może warto zadzwonić do nich i zapytać. 
    Rapid SB I 1.2 TSI 105KM I MY15 I Ambition Max I Warszawa
  • Z tego co wiem nie ma zamienników jeszcze. Troche dziwne, jeden z najpopularniejszych modeli a zamienników brak :O
  • Rapid SB I 1.2 TSI 105KM I MY15 I Ambition Max I Warszawa
  • Na stronie Inter Cars ekatalog widać,  że mają zamienniki firm hella i van wezel tylnych lamp do Rapida. Zadzwoń i zapytaj o cenę i dostępność. 
    Rapid SB I 1.2 TSI 105KM I MY15 I Ambition Max I Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?