FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
  • Są jakieś patenty, aby dokupić jakiś moduł bluetooth do telefonu i podłączyć pod AUX/USB w aucie? Żebym mógł się połączyć, włączać muzykę i gadać przez ten zestaw, a telefon mógł się ładować przez zapalniczkę.
    No i wiadomo, nie chcę z tym jeździć ciągle, aby zwracać na gwarancję, ale równocześnie nie chcę dużo wydać na to.
  • Temat przerabiany na innych dyskusjach. Ogólnie to raczej radio z takim modułem lub alledrogo. Każdy poleca coś innego (siła reklamy).
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Koledzy czy model 2017 radio Bolero z Bluetooth jest kompatybilne z Nokia 930 i Microsoft Lumia 950? Mialem kiedys skode 2012 i te telefony nie działały bo nie wspierają rSAP.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • co będzie najtańsze z bluetooth zamiast podstawowego radia. może być na 1 din plus kieeszeń.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Jeżeli posiadasz zainstalowany bluetooth fabryczny to w skodzie powinni dać tobie wykaz urządzeń kompatybilnych chodź jak twierdził pan z serwisu nie są tam ujęte wszystkie kompatybilne. Czyli jak nie sprawdzimy to nie wiemy, brutalne lecz prawdziwe.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Ja ze swojej strony mogę potwierdzić (Bolero w moim autku) furga z iPhone 6S, LG G4 oraz Lumia 550 - przekrojowo - więc skoro ten stary działa, dlaczego nowsze miały by nie działać? :)
    Rapid LB | 1.4 TSI 125KM DSG | MY17 | Joy | Czarny Magic | ~5000km | Katowice
  • a jak sparować przez bluetooth iphona5s z zestawem głośnomówiącym w samochodzie?Ciągle mi wyświetla,ze nie wykryto urządzenia?
  • Bluetooth w telefonie musi byc widoczny dla wszystkich urządzeń.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • może ktoś podpowiedziec dlaczego bluetooth w nowym swingu nie chce mi zaimportować kontaktów z tel? za każdym razem próbuje i nic...może coś w telefonie jest źle ustawione?
    Rapid SB|1.2 CJZD 110KM|MY16|Fun|Beż Cappucciono|1800 km|Chorzów
  • Robil ktos aktualizacje bluetooth w niwym swingu? Czy trzeba podac sterownik na karcie sd czy z pena tez odczyta?
    Rapid SB|1.2 CJZD 110KM|MY16|Fun|Beż Cappucciono|1800 km|Chorzów
  • ja robiłem aktualizację z karty- poszło bez problemów, nie zauważyłem żadnych zmian.... ale też zawsze wszystko działało jak trzeba
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra
  • Ja mam problem ze sciagnieciem z tel kontaktow,moze wlasnie problemw tym ze w swi gu jest duzo starsza wersja bluetooth niz w tel?

    @grzesik1 jeszcze pytanko. Jak duza karta na aktualizacje bt? Bo chyba trzeba sciagniety ze strony skody plik odpalic sciagnac wypakowac i dopiero potem zgrac na sd? 
    Rapid SB|1.2 CJZD 110KM|MY16|Fun|Beż Cappucciono|1800 km|Chorzów
  • Ja mialem 2gb ten plik jest niewielki. dokladna instrukcja jest na stronie skody. nie jest to skomplikowana czynnosc
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra
  • PinkFloyd To nie jest oczywiste. Widoczny tak lecz nie wykorzystasz wszystkich możliwości.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Kontakty sie zaimportowaly bez problemu faktycznie w tel trzeba bylo zmienic ustawienie bluetooth.
    Rapid SB|1.2 CJZD 110KM|MY16|Fun|Beż Cappucciono|1800 km|Chorzów

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?