FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Cyfrowa książka serwisowa u Skody
  • Ciekawe info, ostatnio pojawił się news:

    Dla wszystkich samochodów wyprodukowanych od 45 tygodnia 2013 roku doradca serwisowy rejestruje potwierdzenie wykonania każdego przeglądu w cyfrowej książce serwisowej. Elektroniczna książka serwisowa zastąpiła książkę serwisową w wersji drukowanej, a dokumentacja wykonanych prac serwisowych będzie zapisywana w centralnej bazie danych.

    To duże ułatwienie, bo każdy Klient będzie mógł przechowywać wydrukowane potwierdzenia wykonania przeglądu w dokumentacji pojazdu.

    Cyfrowa książka serwisowa, to same korzyści dla klientów firmy ŠKODA. Przede wszystkim zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa w zakresie zapobiegania manipulacjom wpisów, przejrzystą dokumentację wykonanych prac serwisowych, ochronę przed utratą lub uszkodzeniem kart wpisów. Pojazd można serwisować w dowolnej specjalistycznej stacji obsługi (także za granicą), ponieważ baza danych jest dostępna na całym świecie.

    Dodatkowo cyfrowa książka serwisowa umożliwia większą przejrzystość podczas nabywania lub sprzedaży używanego pojazdu dzięki centralnemu przechowywaniu wpisów, a wpisy systemowe stanowią wsparcie dla Klientów podczas dochodzenia roszczeń wynikających z przedłużenia gwarancji i dożywotniej gwarancji mobilności.
    Pozostałe informacje umieszczone do tej pory w książce serwisowej (wklejka z wyposażeniem, data wydania, dane sprzedawcy, informacja o podstawowych prawach gwarancyjnych) przeniesione zostaną do instrukcji obsługi samochodu.
  • Możesz podać źródło tych informacji ?

    OK, nieaktualne już znalazłem:
    http://www.skoda-auto.pl/aktualnosci/Pages/Już-jest-cyfrowa-ksiazka-serwisowa-SKODY.aspx

    Ciekawe czy inne auta dopiszą z czasem do tej książki, np. te teraz kupowane.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • wydaje mi się, że raczej wstecz (starsze samochody) nie będą tego uzupełniać, ale jakby było to by było miłe zaskoczenie.
  • Chodzi mi taką rzecz, że będę kupował niedługo auto i wiem, że ono jest z przed 45 tygodnia produkcji (sierpień lub wrzesień dokładnie nie wiem ale do sprawdzenia) ale już z nowym środkiem, stoi jeszcze na placu w salonie i czy ono zostanie wciągnięte do cyfrowej książki... ?
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Szukając odpowiedzi dlaczego nie mam elektronicznej książki serwisowej... tak jak jest napisane na początku wątku... książka elektroniczna jest dla aut wyprodukowanych od 45 tygodnia 2013 roku  (jakby ktoś pytał)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?