FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Błąd P0087 za małe ciśnienie na listwie paliwa
  • Koledzy, dwa dni po serwisie na 30Tkm jadąc dzisiaj 400km od domu pojawił mi się błąd P0087. Auto przeszło w tryb awaryjny, straciło moc i dalej na lawecie do Wałbrzycha do ASO, w poniedziałek mają się zając tym przypadkiem. Macie pomysł co mogło się stać?
    Rapid LB | 1.6 TDI CXMA 115KM | MY2016 | Ambition MAX| Biel Candy | Gorzów Wlkp.
  • Może czujnik na listwie fiksuje
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Grafitowy Metalic | ok 80 kkm | DW | Ø 6,7 l/100 km
  • I po problemie. Po 30tyś. km padł czwarty wtryskiwacz. W filtrze paliwa dużo syfu. Tankowanie tylko Orlen. Skoda zaleca wymianę filtra paliwa po 60 tyś. - to chyba jakieś nieporozumienie przy naszym paliwie!!!
    PS.  Bardzo polecam Aso w Wałbrzychu, super kontakt i obsługa. 
    Rapid LB | 1.6 TDI CXMA 115KM | MY2016 | Ambition MAX| Biel Candy | Gorzów Wlkp.
  • Z własnego doświadczenia nie tankujcie na łorlenie, ma bardzo kiepskiej jakosci paliwo, szczególnie ON. Kiedy mamy gwarancję to z Bogiem sprawa, po, niektóre wydatki moga zaboleć. 
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Ja tankuje swoje tylko na Orlenie (karta firmowa flota) na 2 "ulubionych" stacjach, do tej pory nie miałem problemów (Fabia II 300 tys., Rapid 140 tys.). Może zmień stację, może mają brudne zbiorniki, filtr lepiej wymieniać co 30 tys.
    Skoda Rapid SB ACTIVE 1.6 TDI/90 KM 2013
  • Mojej historii ciąg dalszy, po ostatniej wymianie wtrysku przejechałem 1000km i auto całkowicie zgasło. Po tygodniu w ASO wymieniono BCM na nowy (złe sumy kontrolne) i kolejny wtryskiwacz. Tym samym jeszcze dwa wtryski i będzie jak nowe :)
    Rapid LB | 1.6 TDI CXMA 115KM | MY2016 | Ambition MAX| Biel Candy | Gorzów Wlkp.

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?