FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Nowa Promocyjna Cena Skody Rapid w Polsce!
  • Jak podano w informacji prasowej:

    Skoda Rapid dostępna będzie w trzech, optymalnie skomponowanych wersjach wyposażenia: Active, Ambition i Elegance. Cena podstawowej wersji wyniesie od 47 950 zł. Jednakże z okazji debiutu, w polskich salonach Skody można będzie ją kupić już za 43 860 zł! Na promocyjną cenę składają się okazjonalny upust 2 500 zł wraz z refinansowanym pakietem ubezpieczeń w wysokości 1 590 zł (Allianz Polska lub Ergo Hestia w ofercie Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy). Łącznie to aż 4 090 zł oszczędności dla kierowcy!
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • no trzeba przyznać że to już jest dość dobra oferta. W sumie Rapid to w miarę duże auto, więc jak ktoś nie patrzy na wyposażenie, a chce mieć coś nowego z dużym bagażnikiem to w tej cenie warto.
  • Ciekawe ile ten 1.2 75KM będzie miał do setki? pewnie z 17 sekund...
    no ale z punktu A do punktu B dojedzie
  • Raczej tak.. no i do tego 3 cylindry.. to raczej będzie takie toczydełko.
  • hej polecam rapidke z 105 konikow wlasnie nabylem ten egzemplaz polecam
  • Ja najpierw muszę się przejechać :-). Do tej pory jeździłem wersją 85 KM i naprawdę fajnie to jechało i zastanawiam się czy na tym nie poprzestać, ze względu na ciut mniejsze spalanie i niższą cenę a zaoszczędzoną kwotę przeznaczyć na jakiś dodatek z wyposażenia np. automatyczną klimatyzację.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • W niedawnym Motorze było porównanie 1,2 TSI 85, a 105. Wg Nich kompletnie nie opłaca się wykładac 3000. Lepiej dokupic sobie np. automatyczną klimę za 1500, 700 tempomat i 700 elektryczne szyby.
  • Też tak myślę po moich testach wersji 85 KM
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?