FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Rapid LB 1.4 TSI DSG - Stylowy Kwarc
  • Oto moja Skodzina :-)
    Rapid LiftBack, silnik 1.4 TSI ze skrzynią automatyczną DSG. Wersja wyposażenia Style (MY17), lakier metallic Szary Quartz, felgi alu 16" ROCK.
    Z wyposażenia dodatkowego: radio BOLERO, SMART LINK, kamera cofania i mniejsze dodatki: pakiet Simply Clever (śmietniczka, uchwyt multimedialny, siatki do bagażnika), elementy funkcjonalne do bagażnika (listwy na rzep - przydatne do transportu zakupów), koło zapasowe (w konfiguratorze mogłem wybrać tylko dojazdówkę, ale dostałem pełne 15"), EASY LIGHT ASSIST, obsługa głosowa, listwy boczne, dodatkowe dywaniki gumowe (gratis od salonu).
    Samochód zamówiony na początku sierpnia, odbiór 26.10. Krótko po odbiorze dokupiłem koła na felgach stalowych 15" z oponami zimowymi Pirelli + kołpaki Satellite od Roomstera (widoczne na jednym ze zdjęć).
    IMG_20161026_170506.jpg
    4160 x 3120 - 1M
    IMG_20161026_170516.jpg
    3120 x 4160 - 2M
    IMG_20161026_170528.jpg
    3120 x 4160 - 1M
    FJIMG_20161122_154420.jpg
    4864 x 2736 - 2M
    FJIMG_20161122_154613.jpg
    4864 x 2736 - 2M
    Rapid LB | 1.4 TSI 125KM | MY17 | Style | Szary Quartz | Wrocław
  • Bardzo ładny kolorek :D
    Niechaj usterki, obicia i stłuczki omijają go z daleka!
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Gratuluję zakupu. U mnie mało brakowało, a też bym miał ten kolor :)
    A nad naklejką na tylnej szybie "Skoda nr 1 w Polsce" miałeś też naklejoną reklamę salonu? Bo mi wkleili swoją reklamę bez pytania i musiałem odklejać (zajmowała 1/4 widoczności tej szyby).
    Brak Skody
  • Gratulacje ładnej sztuki :)

    @madstah miałeś dylemat prawie taki jak ja. Ja się zastanawiałem między niebieskim denim, niebieskim race i tym szarym/grafitowym. Race wyrazisty, Denim wpadł mi w oko tym bardziej, że w tym kolorze go promowali a ten szary jest podobny do tego co mam na F1 i też mi się podoba.
    A co do naklejek to u mnie znikły zaraz na drugi czy trzeci dzień. Tak jak piszesz bardzo zasłaniały widoczność. Odkleiłem obie, tą salonową i tą importera. W Fabii nadal mam "Nr 1 w Polsce" ale tam jest w takim miejscu, że jej nie widzę w lusterku a Rapidzie mnie drażniły.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Dziękuję wszystkim.
    @madstah nie miałem żadnej dodatkowej naklejki. Jedyna reklama salonu jest na ramkach tablic rejestracyjnych (plus salonowy breloczek do kluczy).
    @
    grzesk naklejka "Nr 1 w Polsce" mi osobiście nie przeszkadza. Przy parkowaniu tyłem patrzę w lusterka i na wyświetlacz radia (kamera cofania).
    Rapid LB | 1.4 TSI 125KM | MY17 | Style | Szary Quartz | Wrocław
  • Gratulacje autka, a co do naklejek to jest jakas porażka, normalnie przecież reklama kosztuje ;)
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • @Thagirion ja też tak parkuję ale zerkając w środkowe lusterko podczas jazdy ciągle gdzieś te naklejki widziałem tak miałem je usytyłowane i mnie drażniły :)

    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • A ja swoją wywaliłem bo ciulowo była przyklejona, z pęcherzami powietrza.
    Niezależnie od tego, teraz, nawet gdyby było pięknie przyklejone to i tak bym odkleił bo co to za naklejka z tekstem "..nr w Polsce". Po grzmota mi to. Ani to piękne ani pożyteczne.
    Natomiast Krotoski dał mi taką małą naklejeczkę ze swoim powiedzmy logo, na klapie z lewej strony tablicy rej. Tę zostawiłem bo przynajmniej jakoś wygląda tak trochę ekskluzywnie ;D.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Ja wywaliłem wszystkie reklamy, na karoserii tez wywaliłem bo po 2 latach pod naklejka jak ja ściągniesz będzie ciemniejszy lakier i ciulowo to potem wygląda jak naklejka się zniszczy lub jej już nie będziesz chciał.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • :)
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | Ambition Max | zielony | 44000km | Kramarzyny

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?