FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Jak zmienić ustawienia z opon zimowych na letnie?
  • Pytanie za 100 punktów, czy ktoś wie jak w ustawieniach radia bolero, w statusie pojazdu, zmienić ustawienia opon zimowych na letnie, letnich na zimowe? Czy zima, czy lato, nie mogę tej opcji zmienić z zimowych na letnie.
    Rapid LB | 1.2 CJZD 110KM | MY16 | Style Max | Czarny Magic Perła | 7400km | Mazowieckie
  • Samochód homologowany jest do v max na oponach letnich, dlatego ostrzeżenie ograniczenia prędkości dla opon jest dla opon zimowych ponieważ one częściej maja mniejsze ograniczenie prędkości niż opony letnie,
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Czy dobrze to rozumiem, że to opcja nie zmienna, służąca tylko do ograniczania prędkości max?
    Rapid LB | 1.2 CJZD 110KM | MY16 | Style Max | Czarny Magic Perła | 7400km | Mazowieckie
  • Ona nie ogranicza prędkości, tylko ustawiasz prędkość i po jej przekroczeniu wyskakuje komunikat na MAXI-DOT i jest sygnał dźwiękowy. Ja mam ustawione 140 a przyspiesza dalej
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • dwa  pytanka - jest taka pozycja w menu zeby po 10 s ekran robil sie ciemny,  da sie to ustawić na stałe ?
    i cz to jest ten tryb standby mode ze tam moze byc ten zegarek?
    LB |1.4 TSI 125KM | MY17 | Style Max | Czarny Magic perłowy | 28000km | Gdynia
  • Nie pamiętam, gdzie to się ustawia ale na pewno wygaszacz nie ma zegarka. Ekran robi się czarny i tyle. Moim zdaniem g... a nie wygaszacz. Zegarek chyba jest, jak wyłączysz radio.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • @Midnite ad1. Nie da się ustawić na stałe - mnie też to wkurza bo każde przekręcenie kluczyka to rest tej opcji. ad2. opcja polega na tym, że jak wyłączysz radio pojawi Ci się zegarek na wyświetlaczu, a także jeśli przy wyłączonym radiu wyłączysz i włączysz silnik to nie dopala Ci się np. grające radio tylko na wyświetlaczu zegar.

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?