FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Radio SWING z 2015, a Bluetooth.
  • Witajcie,
    Mam rapida z 2015 z radiem SWING, wyczytałem w sieci że te radia miały funkcje bluetooth. Niestety w moim nie widzę. Czy potrzebuje jakiś moduł czy po prostu ta funkcja jest nieaktywna i muszę podjechać do ASO w celu aktywacji? 
    Pozdrawiam
  • To jest swing z dotykiem czy jeszcze na plyty cd? Jak masz z dotykiem to byle dwie wersje z bluetooth (na radiu przycisk phone) albo bez (przycisk mute).
    Rapid SB|1.2 CJZD 110KM|MY16|Fun|Beż Cappucciono|1800 km|Chorzów
  • Bez dotyku, na płyty CD.
  • Nie ma BT
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Witam,ja mam Rapida z 2015 roku z radiem SWING na płyty CD i mam Bluetooth.
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • 2015 ale MY 2016 zapewne
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @gross81 mylisz się, mam MY 2015 i Bluetooth.
    Rapid LB |1,2 TSI 63 kW LPG | MY15 | Elegance Max | Błękit Race | 27500 | Hanysowo der Hauptstadt
  • A z ktorego roku? Mozliwe ze moj sprzedawca i w tej kwesti poinformowal mnie zle
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @Gross81 2015 rocznik kwiecień.
    Rapid LB |1,2 TSI 63 kW LPG | MY15 | Elegance Max | Błękit Race | 27500 | Hanysowo der Hauptstadt
  • Chłopaki,... radio Swing z wyświetlaczem mono czy jak wy to piszecie z CD, mogło obsługiwać Bluetooth. Kwestia jakie się wyposażenie zamówiło. To samo radio było montowane w F2 FL, O2 FL, O2 Tour, Roomster FL, Yeti i tam też można było Bluetooth zamówić i często występowało w tych droższych autach.
    W samym radio są odpowiednie funkcje do obsługi BT ale aktywne będą jak będzie zamontowany moduł BT i aktywowana funkcja BT w radio.

    A instrukcje koledzy czytali? tam też jest informacja o obsłudze Bluetooth:
    http://ws.skoda-auto.com/OwnersManualService/Data/pl/Rapid_NH/11-2014/Radio/Swing/A05_Rapid_Swing_Ca...

    Nie szperałem w temacie bo tego nie potrzebuje ale tak na szybko wujek google znalazł mi coś takiego co powinno uruchomić BT w Rapidach (i nie tylko) MY12 - MY15 z radiem Swing mono/CD:
    http://www.carsystems.pl/vw-bluetooth-kit-7p6035730f-retrofit,id218.html
    Co ciekawe polski sklep a link znalazłem na brytyjskim forum Skody, gdzie chłopaki linkują do niego jak ktoś chciał montować :-)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?