FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Jaka mata gumowa do bagażnika
  • Zastanawiam się nad kupnem gumowej maty do bagażnika, tyle że nie z OE tylko jakaś tańsza opcja. Może ktoś już ma taką i poleci jakiegoś producenta lub allegrowicza ? Chodzi o to żeby była w miare dopasowana do LB i z lekkim rantem
    Rapid LB |1.2 110KM | MY17 | Ambition | Szary Quartz metalizowany | ok 2500 km | Katowice
  • W ASO kupiłem oryginalną gumową matę do bagażnika za 120 parę zł. Wydaję mi się, że taniej nie będzie.
    Brak Skody
  • Ja kupiłem oryginalną matę dokładnie za 125zł w Aso i czekam na przesyłkę.Na Allegro dedykowane ale nie oryginalne to koszt 80zł wydaje mi się że lepiej dołożyć i cieszyć się z oryginału.
  • Oryginał lepszy do bagażnika, za to gumowe do środka wg mnie lepsze Rezaw Plast
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Mamy w pracy kilka R, do kilku zamówiliśmy oryginalne maty a do reszty "coś" z alledrogo.
    Oryginalna mata jest warta każdej dołożonej złotówki. Jest z innego materiału, bardziej gumowanego i nie jest śliska. Polecam oryginał.
    Rapid LB | 1.6 TDI CXMA 115KM | MY2016 | Ambition MAX| Biel Candy | Gorzów Wlkp.
  • Dziś doszła do mnie mata gumowa i powiem Ci kolego,że to kawał ciężkiej mocnej gumy.Naprawdę warto.Wrzucę jutro zdjęcia w temacie nasze rapidy.
  • Ja dostałem w gratisie i potwierdzam oryginalna jest b. dobrej jakości
    Rapid LB I TDI 105 KM I MY15 I Elegance MAX I Blue Denim I61290 km I Żnin
  • Zrobiłem fotki w profilu swojego auta Pucek możesz spojrzeć.
  • Ma też wady: jest ciężka i łatwo się brudzi
    Rapid SB I 1.2 TSI 105KM I MY15 I Ambition Max I Warszawa
  • Ja również dostałem w gratisie i sobie chwale :) aczkolwiek lepsza byłaby taka mata korytkowa gdyby cos sie wylalo nie wydostaloby sie poza mate...
    Skoda Rapid Liftback | 1.2TSI 90KM | MY17 | active MAX | beż cappucino metalizowany | Łódź
  • Ja też mam oryginalną i bardzo sobie chwalę. Ostatnio przeżyła bez uszczerbku rozlanie ON.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Mój oryginał też jest spoko, porządna guma.
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • Ponieważ przed Rapidem LB miałem fabie 1,2 htp sedan z oryginalną matą w bagażniku wiec po sprzedaży auta wykorzystałem ją w Rapidzie , minus jest jeden nie dochodzi do brzegów jakiś ~5 cm reszta jak najbardziej ok więc można zaoszczędzić na kupnie nowej maty a te 5 cm na prawdę jest mało zauważalne , wiec jeżeli ktoś ma taka możliwość nie musi się pozbywać tej wykładziny gumowej bo spokojnie wykorzysta ja w Rapidzie,a jeżeli chce kupić nową do Rapida to jak najbardziej polecam oryginalną  wykonanie oraz jakość o niebo lepsze od podróbki.
    Rapid LB 1,2 110 KM Grudzień 2016 przebieg 5km wer:Ambition Max + Audio Max Kol Szary Quartz Metalic , Łódź.

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?