FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
  • :)) tak, może ten niebieski kolorek ich po prostu drażni:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Widzieliście nowego Superba? Niezły 
    superb-entry-top.jpg
    1920 x 556 - 114K
  • @ piotrkro - spokojnie - nie podniecaj się :)
    Byłem - widziałem ten egzemplarz w oryginale. Mam gdzieś nawet fotki. Był w zielonym garniturze, cały w elektronice. Np. tylne fotele z regulacją i pamięcią, z monitorami, wszystko oświetlone i podświetlone, ...
    17 lutego (za 2 tygodnie) jest oficjalna prezentacja nowego Superba w czeskiej Pradze. Wtedy dopiero zobaczymy jego prawdziwe kształty. Ale to nie dla mnie samochód - nawet nie ze względu na cenę  :)
    Na czeskich portalach są już pierwsze fotki czy filmiki jeżdżących egzemplarzy..
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Wyglada fajnie ten superb ale przy takim zarysie modelu to i fabia fajnie wygladala ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • VW raczej nie pozwali na tak odważny dizajn. Czesi będą musieli coś "popsuć" tak żeby Passat się dobrze sprzedawał
    Rapid LB I TDI 105 KM I MY15 I Elegance MAX I Blue Denim I61290 km I Żnin
  •  Wizualizacje zawsze wyglądają super, a jak tego dotkną księgowi to zostaje 1/3 tego co na szkicu.
  • W marcu się okaże ale już go testowali oklejonego bohomazami i sylwetkę miał niezła. 
  • Stary Suberb mi się nie podoba, tył może być ale przód brzydki jak dla mnie.
  • Dla mnie na odwrót przód może być, a tył jest brzydki:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • zależy przy cz.. kim :P ;)
  • Stylistyka ciekawa wygląd naprawdę wyjątkowy odbiegający od tego co było kiedyś. 
    Można by tak bez końca zastanawia mnie jedno na czym zaoszczędzili?
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Normalnie Maybach z kurą na masce :D
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • @ Jacek to nie kura tylko Indianin;)
    http://www.skoda-auto.pl/o-nas/skoda-na-swiecie/logo
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Kura i koniec:))
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • ani kura ani indianin tylko dudek ;-)
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Też myślałem, że to jest dudek dopóki nie kupiłem Skody i przypadkiem przeczytałem, że oficjancie jest to Indianin ze strzałą. Wolę mieć Indianina niż kurę na masce;)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Ciekawe to, co podajecie :)
    A mnie wydawało się, że to uskrzydlona strzała z 3 piórami ...  Kiedyś było ich 5, teraz zeszło do 3. Czeskie źródła nic nie wspominają o indianinie.
    Ale jakie to ma znaczenie?
    Tak samo można by się spierać o Renault, Mercedesa, Mazdę czy inne.
    Pozdrawiam

    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • renault to nie samochód bo ma na masce c...
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • sylwetka znajoma, ale to nie rapid, tylko toledo. zdjęcie zrobione w Hiszpanii.
    100_4226.JPG
    2576 x 1932 - 976K
    Rapid LB | 1.2 MPI + LPG | 2014 | Ambition Komfort | Beż Cappuccino | 105000+ km | Leszno (wlkp) & Zielona Góra
  • W Polsce też można spotkać. Kiedyś parkowałem obok też białego w beżu. Skodowski dobór kolorów i dekorów duuuuzo ładniejszy

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?