FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Stuk podczas spuszczania sprzęgła
  • Od przebiegu 2000 km pojawił się stuk w pedale sprzęgła. Pojawia się on w  momencie puszczania.Dzisiaj odwiedziłwem serwis i powiedzieli mi że tak musi być. Tłumaczył lorzyskiem , łapą. Obecnie auto ma przejechane 6000 km .Pytanie moje więc czy wy też tak macie ? Silnik 1,2 tsi 90 km
  • Jaki silnik ? Jak wersja tsi na recznej skrzyni to tak pracuje docisk bez koła dwumasowego
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Ale masz to podczas ruszania czy jak wciskasz sprzęgło na biegu jałowym bo jak na jałowym to normalne.
    Rapid 1,2 tsi 90 km | LB |MY2016,| Ambition | Topaz | 17500 km
  • U mnie nie ma żadnego stukania ani na jałowym ani gdy jadę przy wciskaniu sprzęgła.
    Brak Skody
  • Stukanie wystepuje na biegu jałowym jak i podczas jazdy
  • A U mnie występuje pojedyńcze sztuk po wciśnięciu sprzęgła na biegu jałowym na postoju.
    Rapid 1,2 tsi 90 km | LB |MY2016,| Ambition | Topaz | 17500 km
  • U mnie nic takiego nie występuje. Jak na razie żadne stuki ani pukania.
    Rapid LB | 1.2 90KM | MY16 | Ambition MAX | błekit | 32200km | Łódzkie | 6,5 l/100km w motostat
  • 6700km pojawił się stuk na jałowym po puszczeniu sprzęgła(przy wciskaniu spokój, przy wyłączonym silniku też cicho)... Martwić się?
    RAPID LB I 1.2 TSI 90 KM I MY17 I Ambition I Grafitowy I 3800 km I Wrocław
  • Witaj!
    Po przejechaniu koło 10 000km w trasie, przy puszeniu sprzęgła usłyszałem stuk, od tego momentu mam to do dziś. 
    Przy wyłączonym silniku nic nie słychać.
    Przy włączonym silniku puszczając wolniej również nie słychać, natomiast szybsze puszczenie już stuknie.
    Byłem z tym w serwisie koleś powiedział, że nic nie znaleźli, a to jest normalne. 
    Jak to jest normalne to pokaż Pan to w nowym R na salonie, gościu się zgodził, dostałem kluczyki od samochodu, który stał w środku w salonie (nówka nie śmigana) 
    Odpaliłem, sprzęgło puściłem i stukało :/
    Spróbuj reklamować, może coś wymyślą :P
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM| MY16 | Style Max| Biel Candy| 30000km 7,3 l/100km| Gdynia
  • U mnie też jakiś czas temu zaczęło. Praktycznie nie się zredukować biegu bez stuknięcia.
    Rapid LB/ 1.2 110KM / MY17/ Active Max + dodatki / Czerwony Corrida / Siedlce

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?